wrapper

Сьогодні в Головному управлінні Національної поліції відбулася робоча нарада, на яку були запрошені керівники департаменту освіти та науки Сумської ОДА, управління освіти та науки Сумської міської ради та директори шкіл №4, 7, 12 міста Суми.

До обговорення у відеоселекторному режимі також приєдналися керівники територіальних підрозділів поліції області, управлінь освіти та науки районних держадміністрацій та директори загальноосвітніх навчальних закладів області.

Зі вступним словом до присутніх звернувся начальник ГУНП в Сумській області Олександр Анохін. Він акцентував увагу присутніх на зміцненні безпечного середовища для дітей, як основного пріоритету роботи поліції області. Тому виконуючи доручення голови Національної поліції України на Сумщині напрацьовується проєкт «Шкільний офіцер поліції», який найближчим часом запрацює в школах області.

«Даний проєкт має на меті довгострокову перспективу, – коментує начальник відділу ювенальної превенції УПД ГУНП Сергій Тарасенко, – адже спрямований на упередження, убезпечення та зменшення вчинення правопорушень дітьми, а також створення безпечного середовища під час навчального процесу та в побуті. Шкільний офіцер поліції – це не просто поліцейський, це наставник, друг та порадник».

Присутні позитивно прийняли дану пропозицію та обговорили шляхи впровадження даного проєкту.

За ініціативи керівництва ГУНП області було розглянуто питання щодо втручання сторонніх осіб у процес дистанційного навчання. А також напрацьований алгоритм дій щодо недопущення подібних вчинків.

«У зв’язку з карантинними обмеженнями, що діють на території області, освітній процес учнів 5-11 класів на даний час відбувається дистанційно. Саме тому необхідно звернути увагу на забезпечення інформаційної безпеки під час проведення онлайн уроків з причин ризику втручання сторонніх осіб у процес дистанційного навчання», – зазначив старший інспектор з особливих доручень відділу протидії кіберзлочинам Артем Бухтіаров.

Наразі відділом кіберзлочинності розроблені відповідні рекомендації щодо налаштування додатку, які зменшать ризик втручання у дистанційний навчальний процес.

Leave a comment

Новини онлайн

Правила користування сайтом

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів і блогів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання.

Думка авторів статей, коментарів, блогів, розміщених на нашому ресурсі, може не збігатися з думками і позицією редакції.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації.

Прямі та непрямі образи будь-кого, зокрема, політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу; дискримінація за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання, нецензурні висловлювання, будь-яка образлива поведінка по відношенню до авторів статей і учасників ресурсу забороняються.

Якщо модератор ресурсу, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила ресурсу, він має право видалити його.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту. Відповідальність за повідомлення та інший контент на сайті несе користувач, який їх розмістив.

Iнформацiя та зв'язок

Портал «Хронограф» - незалежний соціальний медіапроект, мета якого - надати максимум корисної інформації про події в Україні, світі і Сумському регіоні.

«Хронограф» являє собою регулярно оновлюваний політематичний інформаційний веб-ресурс, на якому Вам завжди будуть доступні свіжі новини політичної та економічної тематики, науки та спорту, освіти та культури, відео- та фоторепортажі та ін., а також інтерв’ю і коментарі провідних вітчизняних та закордонних експертів, фахівців у галузі політики, економіки, суспільного розвитку.

Усі права захищені. При повному або частковому використанні матеріалів сайту чи за будь-якого іншого поширення розміщеної інформації посилання на сайт http://hgraf.com.ua обов'язкове.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст новин партнерів (інформери).

З усіх питань, пов'язаних з роботою порталу і розміщенням інформації на сайті, звертайтесь: email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., тел.: +38(066) 771-51-56.