wrapper

15 червня завершився конкурс «Міні-Міс Україна», який проходив в Києві у ювілейний, 20-й раз. Дівчата з різних областей України брали участь в заході протягом чотирьох днів, з яких два були насичені тренуваннями, а два зайняв безпосередньо конкурс.

Суми представляла 11-річна учениця школи №17 Іванна Клєцова. Іванка закінчила 5-й клас, дуже любить свою сім’ю, рідне місто і танці — займається в ансамблі сучасного бального танцю SWAYchikі — дитячому відділенні танцювальної школи SWAY при СНАУ.

Коли в минулому році сумчанка Агнія Ткаченко перемогла в конкурсі «Міні-Міс світу» у своїй віковій категорії, Іванці теж дуже захотілося спробувати себе в такому конкурсі. Вона знайома з Агнією, дівчинка багато розповідала їй про ту атмосферу, яка панувала на конкурсі, про нових друзів. І в цьому році Іванна Клєцова вирішила взяти участь в конкурсі «Міні-Міс Суми», сподіваючись надалі представляти своє місто на всеукраїнському та світовому рівні. Вона перемогла в Сумах, а в Києві отримала Гран-прі і золоту корону Міні-Міс Україна — досі ніхто з учасниць не привозив до Сум цей символ перемоги.

«Дуже сподобалося те, що на конкурсі оцінювали не тільки красу, але в першу чергу вміння спілкуватися, харизму, таланти, — розповідає мама Іванки Наталія. — Одним з найважливіших завдань, за яке можна було відразу отримати до 40 балів, був конкурс соціальних проектів «Як би ти хотіла змінити світ?»  Дівчата повинні були самостійно записати відеоролик довжиною суворо в одну хвилину, а на конкурсі озвучувати, прокоментувати його і відповісти на питання.

Проект Іванки називався «Щоденник добрих справ», і головною його метою було показати, що добрі справи не повинні бути одиночним вчинком, це великий комплекс, починаючи з допомоги і турботи про членів своєї сім’ї і закінчуючи турботою про тварин. У нас вдома живе тварина-інвалід, який ми підібрали, і Іванка запропонувала всім, хто може, брати саме таких тварин. Адже якщо кіт чи собака красиві, породисті, вони всім подобаються. А за твариною-інвалідом потрібен особливий догляд, і беруть їх дуже неохоче. Судді задавали їй багато запитань.

Також велике значення мав конкурс талантів, на якому потрібно було показати не просто свої фізичні можливості, а свою харизму, зробити справжнє шоу. Нам це вдалося — за допомогою танцюристів з нашого ансамблю, які приїхали підтримати Іванку. Наш танець називався «Запали вогонь». Номер вийшов дуже яскравим, запальним, судді відібрали його для гала-концерту.

Ретельно готувалися і до конкурсу сучасного українського вбрання в народному стилі, адже потрібно було запропонувати своє оригінальне бачення. Наш костюм, розроблений сумським дизайнером Тетяною Субботіною з урахуванням всіх побажань Іванки, вийшов чудовим і всім сподобався. Ще судді детально інтерв’ювали дівчаток, вивчаючи їх впевненість в собі, манеру триматися, світогляд. Під час виходу в білих костюмах дівчата дарували подарунки дітям-сиротам з дитячого будинку. Загалом, дефіле, з яким зазвичай асоціюються конкурси краси, зайняло від сили відсотків десять часу».

Перемога принесла Іванці і всім, хто її підтримував, незабутні емоції. А у вересні Міні-Міс Україна 2018 поїде представляти нашу країну в Грецію, на конкурс «Міні-Міс світу». Побажаємо їй удачі!

Джерело: Ваш Шанс

Leave a comment

Новини онлайн

Правила користування сайтом

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів і блогів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання.

Думка авторів статей, коментарів, блогів, розміщених на нашому ресурсі, може не збігатися з думками і позицією редакції.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації.

Прямі та непрямі образи будь-кого, зокрема, політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу; дискримінація за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання, нецензурні висловлювання, будь-яка образлива поведінка по відношенню до авторів статей і учасників ресурсу забороняються.

Якщо модератор ресурсу, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила ресурсу, він має право видалити його.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту. Відповідальність за повідомлення та інший контент на сайті несе користувач, який їх розмістив.

Iнформацiя та зв'язок

Портал «Хронограф» - незалежний соціальний медіапроект, мета якого - надати максимум корисної інформації про події в Україні, світі і Сумському регіоні.

«Хронограф» являє собою регулярно оновлюваний політематичний інформаційний веб-ресурс, на якому Вам завжди будуть доступні свіжі новини політичної та економічної тематики, науки та спорту, освіти та культури, відео- та фоторепортажі та ін., а також інтерв’ю і коментарі провідних вітчизняних та закордонних експертів, фахівців у галузі політики, економіки, суспільного розвитку.

Усі права захищені. При повному або частковому використанні матеріалів сайту чи за будь-якого іншого поширення розміщеної інформації посилання на сайт http://hgraf.com.ua обов'язкове.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст новин партнерів (інформери).

З усіх питань, пов'язаних з роботою порталу і розміщенням інформації на сайті, звертайтесь: email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., тел.: +38(066) 771-51-56.