wrapper

Нові палати. Чисті коридори. Сучасне обладнання. Привітний медичний персонал. Про такі умови мріє кожен. А особливо, коли це стосується дітей нашої області.

«Зараз запускаємо проект будівництва реабілітаційного центру на базі дитячої клінічної лікарні Святої Зінаїди, що надасть можливість запобігати та лікувати хвороби з опорно-руховим апаратом маленьких сумчан.

Вартість проекту становить 23,3 млн. грн.

Місто також є активним учасником даного будівництва, виділивши 4,3 млн.грн.

Нагадаю, що в лютому цього року в лікарні було відкрито міський центр дитячої хірургії, ортопедії та травматології.

Центр щоденно приймає сотні пацієнтів, маючи найновіше обладнання, уже визнаний одним із кращих в області.

Незабаром визнання на рівні країни і планується приймати пацієнтів з усієї України.

Відновлюємо не тільки лікарні, але й українську довіру», – повідомив нардеп Ігор ВАСИЛЬЄВ.

Джерело: 0542

Last modified on Tuesday, 01 June 2021

Leave a comment

Новини онлайн

Правила користування сайтом

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів і блогів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання.

Думка авторів статей, коментарів, блогів, розміщених на нашому ресурсі, може не збігатися з думками і позицією редакції.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації.

Прямі та непрямі образи будь-кого, зокрема, політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу; дискримінація за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання, нецензурні висловлювання, будь-яка образлива поведінка по відношенню до авторів статей і учасників ресурсу забороняються.

Якщо модератор ресурсу, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила ресурсу, він має право видалити його.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту. Відповідальність за повідомлення та інший контент на сайті несе користувач, який їх розмістив.

Iнформацiя та зв'язок

Портал «Хронограф» - незалежний соціальний медіапроект, мета якого - надати максимум корисної інформації про події в Україні, світі і Сумському регіоні.

«Хронограф» являє собою регулярно оновлюваний політематичний інформаційний веб-ресурс, на якому Вам завжди будуть доступні свіжі новини політичної та економічної тематики, науки та спорту, освіти та культури, відео- та фоторепортажі та ін., а також інтерв’ю і коментарі провідних вітчизняних та закордонних експертів, фахівців у галузі політики, економіки, суспільного розвитку.

Усі права захищені. При повному або частковому використанні матеріалів сайту чи за будь-якого іншого поширення розміщеної інформації посилання на сайт http://hgraf.com.ua обов'язкове.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст новин партнерів (інформери).

З усіх питань, пов'язаних з роботою порталу і розміщенням інформації на сайті, звертайтесь: email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., тел.: +38(066) 771-51-56.