wrapper

Про це в Фейсбуці повідомив мер Тростянця Юрій БОВА. «Мрії стають реальністю!!!
Якщо дуже прагнути до їх реалізації, мати велику кількість друзів, партнерів і несамовито йти до цієї мети, то результат неодмінно буде!

Учора комісія при Міністерстві молоді та спорту одноголосно підтримала проект Тростянецької громади щодо будівництва спортивного комплексу з басейном.

Позаду роки підготовчої роботи, робота проектантів, працівників міської ради і якісно підготовлений проект та конкусна заявка, зустрічі в міністерствах і федераціях, і саме конкурсний відбір серед 12 міст фіналістів та одноголосна підтримка нашого проекту.

Найщиріщі слова вдячності Олег Немчінов Вадим Гутцайт , Ivan Lukerya , Sergey Symonov , Игорь Молоток , Volodymyr Shumilin та багатьом іншим за підтримку і допомогу!!!!!

Це наш спільний успіх, що дасть додатковий поштовх в якісній підготовці спортсменів різних видів спорту .

Це новий рівень життя місцевого населення не лише нашої громади, а всього півдня Сумщини!!!

Це інвестиційна привабливість нашої громади!!!

Тепер засуковуємо рукава і будувати, адже в 2022 році треба здати в експлуатацію першу чергу комплексу, а в 2023 увесь комплекс!!!

Заради реалізації таких проектів варто жити!!!», — зазначив мер. 

Leave a comment

Новини онлайн

Правила користування сайтом

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів і блогів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання.

Думка авторів статей, коментарів, блогів, розміщених на нашому ресурсі, може не збігатися з думками і позицією редакції.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації.

Прямі та непрямі образи будь-кого, зокрема, політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу; дискримінація за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання, нецензурні висловлювання, будь-яка образлива поведінка по відношенню до авторів статей і учасників ресурсу забороняються.

Якщо модератор ресурсу, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила ресурсу, він має право видалити його.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту. Відповідальність за повідомлення та інший контент на сайті несе користувач, який їх розмістив.

Iнформацiя та зв'язок

Портал «Хронограф» - незалежний соціальний медіапроект, мета якого - надати максимум корисної інформації про події в Україні, світі і Сумському регіоні.

«Хронограф» являє собою регулярно оновлюваний політематичний інформаційний веб-ресурс, на якому Вам завжди будуть доступні свіжі новини політичної та економічної тематики, науки та спорту, освіти та культури, відео- та фоторепортажі та ін., а також інтерв’ю і коментарі провідних вітчизняних та закордонних експертів, фахівців у галузі політики, економіки, суспільного розвитку.

Усі права захищені. При повному або частковому використанні матеріалів сайту чи за будь-якого іншого поширення розміщеної інформації посилання на сайт http://hgraf.com.ua обов'язкове.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст новин партнерів (інформери).

З усіх питань, пов'язаних з роботою порталу і розміщенням інформації на сайті, звертайтесь: email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., тел.: +38(066) 771-51-56.