Версия для печати

Сьогодні відкриють оновлений міст по вул. Горького для руху транспортних засобів, у вівторок (4 грудня) поїде комунальний транспорт - повідомив під час апаратної наради міський голова Олександр ЛИСЕНКО.

Технічно готове і КП «Електроавтотранс»: розклад руху тролейбусів та автобусів відкоригований відповідно до зміни напрямків маршрутів. Варто відзначити, що за новими графіками комунальний транспорт курсуватиме протягом робочого тижня, розклад вихідних днів залишилося без змін. Протягом дня відповідні правки будуть внесені в систему on-line, друковані інформери з'являться на зупинках протягом тижня, повідомляє прес-служба КП «Електроавтотранс».

«Згідно з розпорядженням міського голови, вже в грудні ми збільшуємо випуск машин на лінію. У міжпікові години будуть посилені маршрути №5 та №7. Збільшення кількості тролейбусів на маршрутах №8 та №10 А дозволять скоротити інтервали. Реагуючи на звернення та побажання пасажирів, повністю змінений маршрут №16. Тільки рішення буде прийнято членами виконкому - введемо його в дію », - розповідає директор КП « Електроавтотранс» Віталій ОДНОРІГ.

Відзначимо, що для руху транспорту міст планують відкрити сьогодні після 10:00, попередньо очистивши його від снігу.

Джерело: 0542
Последнее изменение Понедельник, 03 Декабрь 2018