Версия для печати

У Сумах відбулося засідання обласного оперативного штабу по забезпеченню стабільного проходження опалювального сезону в Сумській області в 2018-2019 рр.

За словами директора обласного департаменту житлово-комунального господарства, енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу Сергія ЛУГОВОГО, станом на 14 лютого підприємства житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу працюють в штатному режимі.

«Опалюються 4425 житлових будинків, 261 дошкільний навчальний заклад, 473 навчальних заклади, 756 закладів охорони здоров'я. У роботі знаходяться 526 котелень. Наявних запасів твердого палива для потреб установ бюджетної сфери досить до кінця опалювального періоду », - повідомив Сергій ЛУГОВИЙ.


Крім того, директор департаменту розповів, що в Сумській області зараз працюють 113 аварійно-відновлювальних бригад з необхідним запасом матеріально-технічних засобів для оперативного реагування на можливі аварії на об'єктах життєзабезпечення населення, в тому числі на підприємствах теплоенергетики - 24 одиниці, водопровідно-каналізаційного господарства - 34 одиниці з обслуговування житла - 55 одиниць ... »

На тлі відносно стабільної роботи об'єктів теплоенергетики Сумщини викликає заклопотаність котельня Північного промвузла в Сумах, адже немає впевненості, що в наступному опалювальному сезоні споживачі, які живуть в північній частині обласного центру, будуть з теплом. Борги СНВО за спожитий газ перед НАК «Нафтогаз України» вже складають 127 мільйонів гривень. по зарплаті працівникам котельні - 3 мільйона гривень.

«Про це обласна адміністрація не раз відзначала на окремих нарадах владою міста Суми. Відповідальність за забезпечення теплом жителів міста покладається на виконавчі органи міської влади », - в черговий раз підкреслив керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ.

Джерело: Данкор

Последнее изменение Пятница, 15 Февраль 2019