wrapper

На Україні різко скоротилося виробництво горілки, коньяків і бренді, а випуск пива і лікерів зріс. Про це повідомляє «Країна» з посиланням на дані Державної служби статистики.

Зазначається, що за два місяці цього року було вироблено 1,68 млрд дал горілки й інших міцних спиртних напоїв, що на 56,2% менше, ніж за аналогічний період 2017 року.

При цьому за січень і лютий поточного року було зварено 19,4 млн дал пива, що на 3,4% більше, ніж в 2017 році.

Також в Україні зросло виробництво лікерів. За два місяці поточного року було вироблено трохи більше 1 млрд дал напою, що на 29,2% більше, ніж за січень і лютий 2017 року.

А ось коньяків і бренді було випущено менше - 252 млн дал, що на 21,9% менше, ніж за перші два місяці 2017 року.

Обсяги виробництва легального алкоголю в Україні падають уже не перший рік. Усьому виною високий акциз і низька купівельна спроможність українців. Частка нелегального ринку спиртного при цьому зростає завидними темпами. За оцінками фахівців, «тіньовий» сегмент уже сьогодні сягає близько 70%.

Офіційні виробники алкоголю констатують бездіяльність влади в питаннях протистояння нелегалам. А держбюджет тим часом щороку недоотримує від алкогольної промисловості близько 10-12 млрд грн.

Last modified on Tuesday, 27 March 2018

Leave a comment

Новини онлайн

Правила користування сайтом

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів і блогів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання.

Думка авторів статей, коментарів, блогів, розміщених на нашому ресурсі, може не збігатися з думками і позицією редакції.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації.

Прямі та непрямі образи будь-кого, зокрема, політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу; дискримінація за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання, нецензурні висловлювання, будь-яка образлива поведінка по відношенню до авторів статей і учасників ресурсу забороняються.

Якщо модератор ресурсу, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила ресурсу, він має право видалити його.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту. Відповідальність за повідомлення та інший контент на сайті несе користувач, який їх розмістив.

Iнформацiя та зв'язок

Портал «Хронограф» - незалежний соціальний медіапроект, мета якого - надати максимум корисної інформації про події в Україні, світі і Сумському регіоні.

«Хронограф» являє собою регулярно оновлюваний політематичний інформаційний веб-ресурс, на якому Вам завжди будуть доступні свіжі новини політичної та економічної тематики, науки та спорту, освіти та культури, відео- та фоторепортажі та ін., а також інтерв’ю і коментарі провідних вітчизняних та закордонних експертів, фахівців у галузі політики, економіки, суспільного розвитку.

Усі права захищені. При повному або частковому використанні матеріалів сайту чи за будь-якого іншого поширення розміщеної інформації посилання на сайт http://hgraf.com.ua обов'язкове.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст новин партнерів (інформери).

З усіх питань, пов'язаних з роботою порталу і розміщенням інформації на сайті, звертайтесь: email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., тел.: +38(066) 771-51-56.