wrapper

Працівники колись найбільшого на Сумщині АТ «Сумське науково-виробниче об'єднання» просять визнати підприємство банкрутом.Про це повідомила прессекретар Господарського суду Сумської області Марина ФІЛЬЧЕНКО.

«До Господарського суду Сумської області надійшла заява від 112 працівників підприємства про визнання банкрутом АТ «Сумське НВО». Загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати перед заявниками – 6 423 тис. грн. Один заявник звернувся до суду із заявою про відкликання своєї заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство у зв’язку з мирним врегулюванням спірних питань. Вимоги цього заявника складають 33 749 грн», - розповіла ФІЛЬЧЕНКО.

За її словами, наразі суд вирішує питання про відкриття провадження у справі про банкрутство.

Судове засідання призначене на 14.30 23 квітня.

За інформацією начальника управління з питань праці Сумської міської ради Анатолія ЗАНЧЕНКА, на 1 березня 2020 року загальна сума заборгованості підприємства перед працівниками становила 278,6 млн грн. З них 130 млн грн за раніше поданими від працівників заявами і рішенням судів стягує виконавча служба теруправління юстиції.

Зокрема, у 2019 році за рахунок продажу майна підприємства людям виплатили 30 млн грн. З початку цього року в рахунок погашення зарплатного боргу стягнуто понад 2 млн грн.

Наразі в АТ «Сумське НВО» працюють близько 3,5 тис. осіб.

Як повідомляв Укрінформ, АТ «Сумське НВО» після невеликої перерви повертається на ринок центрифуг. У 2020 році планується випускати по три центрифуги на місяць.

Станом на середину грудня 2019 року Сумське НВО відвантажило запасні частини до насосів для Запорізької, Рівненської, Хмельницької та Южно-Української АЕС.

Джерело: Укрінформ

Leave a comment

Новини онлайн

Правила користування сайтом

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів і блогів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання.

Думка авторів статей, коментарів, блогів, розміщених на нашому ресурсі, може не збігатися з думками і позицією редакції.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації.

Прямі та непрямі образи будь-кого, зокрема, політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу; дискримінація за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання, нецензурні висловлювання, будь-яка образлива поведінка по відношенню до авторів статей і учасників ресурсу забороняються.

Якщо модератор ресурсу, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила ресурсу, він має право видалити його.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту. Відповідальність за повідомлення та інший контент на сайті несе користувач, який їх розмістив.

Iнформацiя та зв'язок

Портал «Хронограф» - незалежний соціальний медіапроект, мета якого - надати максимум корисної інформації про події в Україні, світі і Сумському регіоні.

«Хронограф» являє собою регулярно оновлюваний політематичний інформаційний веб-ресурс, на якому Вам завжди будуть доступні свіжі новини політичної та економічної тематики, науки та спорту, освіти та культури, відео- та фоторепортажі та ін., а також інтерв’ю і коментарі провідних вітчизняних та закордонних експертів, фахівців у галузі політики, економіки, суспільного розвитку.

Усі права захищені. При повному або частковому використанні матеріалів сайту чи за будь-якого іншого поширення розміщеної інформації посилання на сайт http://hgraf.com.ua обов'язкове.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст новин партнерів (інформери).

З усіх питань, пов'язаних з роботою порталу і розміщенням інформації на сайті, звертайтесь: email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., тел.: +38(066) 771-51-56.