wrapper

Учора, 19 вересня, у Сумах відкрили мінізавод з очистки промислових відходів. Він буде очищати повітря після виробничого процесу.

Цей проект реалізували за підтримки Європейського Банку Реконструкції та Розвитку. Загальна вартість будівництва заводу складає 115 мільйонів гривень, із них 3,7 млн євро – кредит ЄБРР.

Проект розробили італійські проектанти, а втілювали його будівельні компанії Сумщини. Принцип роботи цієї системи полягає в очищенні повітря після виробничого процесу. Тобто розчинник, який використовується на підприємстві, в ході очистки виділяється і знову повертається у виробництво. Таким чином шкідливі речовини йдуть не в атмосферу, а в роботу заводу. Очікується, що завдяки цьому мінізаводу, шкідливі викиди в повітря зменшаться на 99%, підвищиться енергоефективність та удосконалиться технологія виробництва.

 


Управління роботою всього цього мінізаводу здійснюється однією людиною. Крім того, оскільки цей проект спрямований на підвищення ефективності використання ресурсів та запобігання кліматичним змінам, його реалізація передбачає отримання гранту від Європейського Союзу після успішного запуску та проведення аудиту на відповідність міжнародним стандартам.

Сума заохочувального гранту становить 450 тис. доларів США та фінансується з коштів Глобального екологічного фонду.

Джерело: Трибуна

Коментарі

Новини онлайн

Правила користування сайтом

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів і блогів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання.

Думка авторів статей, коментарів, блогів, розміщених на нашому ресурсі, може не збігатися з думками і позицією редакції.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації.

Прямі та непрямі образи будь-кого, зокрема, політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу; дискримінація за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання, нецензурні висловлювання, будь-яка образлива поведінка по відношенню до авторів статей і учасників ресурсу забороняються.

Якщо модератор ресурсу, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила ресурсу, він має право видалити його.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту. Відповідальність за повідомлення та інший контент на сайті несе користувач, який їх розмістив.

Iнформацiя та зв'язок

Портал «Хронограф» - незалежний соціальний медіапроект, мета якого - надати максимум корисної інформації про події в Україні, світі і Сумському регіоні.

«Хронограф» являє собою регулярно оновлюваний політематичний інформаційний веб-ресурс, на якому Вам завжди будуть доступні свіжі новини політичної та економічної тематики, науки та спорту, освіти та культури, відео- та фоторепортажі та ін., а також інтерв’ю і коментарі провідних вітчизняних та закордонних експертів, фахівців у галузі політики, економіки, суспільного розвитку.

Усі права захищені. При повному або частковому використанні матеріалів сайту чи за будь-якого іншого поширення розміщеної інформації посилання на сайт http://hgraf.com.ua обов'язкове.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст новин партнерів (інформери).

З усіх питань, пов'язаних з роботою порталу і розміщенням інформації на сайті, звертайтесь: email: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., тел.: +38(066) 771-51-56.