wrapper

На Сумському НВО відбулися зміни. Так, рішенням Наглядової ради товариства було обрано генерального директора. Ним став Володимир ЛУК’ЯНЕНКО, який до цього був виконуючим обов’язки гендиректора. А під час річних Загальних зборів акціонерів було ухвалене рішення про зміну типу та найменування товариства і затверджена нова редакція його Статуту.

Відтепер Публічне акціонерне товариство «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання» матиме назву Акціонерне товариство «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання». Скорочене найменування Товариства – АТ «Сумське НВО»,. Також змінено тип товариства з публічного на приватне.

Зміни пов’язані насамперед з приведенням діяльності товариства у відповідність до вимог Закону України «Про акціонерні товариства».

16 листопада 2017 року Верховна рада України ухвалила Закон №221- VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо спрощення ведення бізнесу та залучення інвестицій емітентами цінних паперів)». Даний закон ввів до національного законодавства вимоги європейських директив з корпоративного управління та діяльності компаній та удосконалив його в питаннях емісії цінних паперів, розкриття інформації на фондовому ринку України та діяльності з надання інформаційних послуг.

Раніше у законодавстві розподіл акціонерних товариств на публічні та приватні здійснювався за формальними ознаками. Так, до товариств у яких було понад 100 акціонерів, законодавство висувало вимогу застосовувати форму «публічного акціонерного товариства». У той же час, як у європейській практиці публічними вважаються компанії, які робили публічну пропозицію своїх цінних паперів. Будь-які інші критерії не можуть бути використані щоб назвати компанію публічною чи приватною. Таким чином закон вирішує проблему «псевдо-публічності» більшості публічних акціонерних товариств. Після набуття чинності цього закону публічними вважаються лише емітенти, цінні папери яких станом на 1 січня 2018 року перебувають у лістингу фондової біржі (біржовому реєстрі).

Коментарі

Новини онлайн

Правила користування сайтом

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів і блогів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання.

Думка авторів статей, коментарів, блогів, розміщених на нашому ресурсі, може не збігатися з думками і позицією редакції.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації.

Прямі та непрямі образи будь-кого, зокрема, політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу; дискримінація за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання, нецензурні висловлювання, будь-яка образлива поведінка по відношенню до авторів статей і учасників ресурсу забороняються.

Якщо модератор ресурсу, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила ресурсу, він має право видалити його.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту. Відповідальність за повідомлення та інший контент на сайті несе користувач, який їх розмістив.

Iнформацiя та зв'язок

Портал «Хронограф» - незалежний соціальний медіапроект, мета якого - надати максимум корисної інформації про події в Україні, світі і Сумському регіоні.

«Хронограф» являє собою регулярно оновлюваний політематичний інформаційний веб-ресурс, на якому Вам завжди будуть доступні свіжі новини політичної та економічної тематики, науки та спорту, освіти та культури, відео- та фоторепортажі та ін., а також інтерв’ю і коментарі провідних вітчизняних та закордонних експертів, фахівців у галузі політики, економіки, суспільного розвитку.

Усі права захищені. При повному або частковому використанні матеріалів сайту чи за будь-якого іншого поширення розміщеної інформації посилання на сайт http://hgraf.com.ua обов'язкове.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст новин партнерів (інформери).

З усіх питань, пов'язаних з роботою порталу і розміщенням інформації на сайті, звертайтесь: email: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., тел.: +38(066) 771-51-56.