wrapper

«Якщо раніше чогось не було, то це не значить, що цього не буде» – саме так очільник Сумської ОДА Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ прокоментував ситуацію з реставрацією садиби Харитоненка в Сумах.

Нагадаємо: садиба Харитоненка – архітектурна пам’ятка XIX століття, розташована на початку вулиці Троїцької в обласному центрі. Раніше було відомо, що вона не увійшла до переліку об’єктів на Сумщині, які відновлюватимуть в рамках президентської програми «Велика реставрація», куди входять об’єкти культурної спадщини, які мають стати туристичними магнітами для регіонів.

На питання, чи вже відомий перелік таких об’єктів на Сумщині, Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ відповів, що такий перелік вже сформований і є в міністерстві культури.

«Основний і, мабуть, на сьогодні найголовніший проєкт, який нам треба реалізувати, це реставрація садиби Харитоненка в Сумах. Вже є спільний наказ міністерства освіти, якому сьогодні належить ця садиба, та міністерства культури про передачу історико-культурному заповіднику «Глухів» цього комплексу для того, щоб швидше пішов процес реставрації, і було кому дати ці гроші, щоб їх правильно використати», – повідомив голова Сумської ОДА.

На 2022 рік вже заплановане фінансування цього об’єкту з державного бюджету.

Джерело: СТС

Last modified on Thursday, 23 September 2021

Leave a comment

Новини онлайн

Правила користування сайтом

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів і блогів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання.

Думка авторів статей, коментарів, блогів, розміщених на нашому ресурсі, може не збігатися з думками і позицією редакції.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації.

Прямі та непрямі образи будь-кого, зокрема, політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу; дискримінація за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання, нецензурні висловлювання, будь-яка образлива поведінка по відношенню до авторів статей і учасників ресурсу забороняються.

Якщо модератор ресурсу, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила ресурсу, він має право видалити його.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту. Відповідальність за повідомлення та інший контент на сайті несе користувач, який їх розмістив.

Iнформацiя та зв'язок

Портал «Хронограф» - незалежний соціальний медіапроект, мета якого - надати максимум корисної інформації про події в Україні, світі і Сумському регіоні.

«Хронограф» являє собою регулярно оновлюваний політематичний інформаційний веб-ресурс, на якому Вам завжди будуть доступні свіжі новини політичної та економічної тематики, науки та спорту, освіти та культури, відео- та фоторепортажі та ін., а також інтерв’ю і коментарі провідних вітчизняних та закордонних експертів, фахівців у галузі політики, економіки, суспільного розвитку.

Усі права захищені. При повному або частковому використанні матеріалів сайту чи за будь-якого іншого поширення розміщеної інформації посилання на сайт http://hgraf.com.ua обов'язкове.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст новин партнерів (інформери).

З усіх питань, пов'язаних з роботою порталу і розміщенням інформації на сайті, звертайтесь: email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., тел.: +38(066) 771-51-56.