wrapper

Група інженерів з Корейського інституту передових технологій (KAIST) створила мобільний додаток для розпізнавання предметів при постукуванні смартфоном по їх поверхні.

Для роботи додаток використовує вбудовані в смартфон: мікрофон, акселерометр і гіроскоп. При зіткненні гаджета з будь-яким предметом мікрофон реєструє виниклий звук, унікальний для кожного матеріалу і форми предмета, а акселерометр і гіроскоп записують дані про зміщенні і повороті смартфона.

Після завершення процесу навчання алгоритму творці додатка запросили 15 добровольців, які перевіряли точність роботи програми на 14 предметах в тихій і галасливій обстановці. Учасників випробувань просили по 50 разів стукнути смартфоном по кожному предмету. Аналіз отриманих даних показав, що додаток працює з високою точністю. Так, найгірший показник розпізнавання склав 94%, а деякі предмети програма розпізнавала з точністю 99,7%. Тестування також дозволило зробити висновок про те, що зовнішній шум слабо впливав на точність розпізнавання.

Судячи по короткому демонстраційному відеоролику, опублікованому дослідниками на YouTube, в перспективі допрацьована версія програми може знайти практичне застосування в різних сферах. Наприклад, стукнувши смартфоном по каструлі, користувач зможе запустити таймер зворотного відліку, щоб вчасно зняти каструлю з плити, а удар по керму велосипеда дозволить запустити на смартфоні навігаційний додаток.


Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html


Джерело: hitech

Коментарі

Новини онлайн

Правила користування сайтом

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів і блогів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання.

Думка авторів статей, коментарів, блогів, розміщених на нашому ресурсі, може не збігатися з думками і позицією редакції.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації.

Прямі та непрямі образи будь-кого, зокрема, політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу; дискримінація за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання, нецензурні висловлювання, будь-яка образлива поведінка по відношенню до авторів статей і учасників ресурсу забороняються.

Якщо модератор ресурсу, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила ресурсу, він має право видалити його.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту. Відповідальність за повідомлення та інший контент на сайті несе користувач, який їх розмістив.

Iнформацiя та зв'язок

Портал «Хронограф» - незалежний соціальний медіапроект, мета якого - надати максимум корисної інформації про події в Україні, світі і Сумському регіоні.

«Хронограф» являє собою регулярно оновлюваний політематичний інформаційний веб-ресурс, на якому Вам завжди будуть доступні свіжі новини політичної та економічної тематики, науки та спорту, освіти та культури, відео- та фоторепортажі та ін., а також інтерв’ю і коментарі провідних вітчизняних та закордонних експертів, фахівців у галузі політики, економіки, суспільного розвитку.

Усі права захищені. При повному або частковому використанні матеріалів сайту чи за будь-якого іншого поширення розміщеної інформації посилання на сайт http://hgraf.com.ua обов'язкове.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст новин партнерів (інформери).

З усіх питань, пов'язаних з роботою порталу і розміщенням інформації на сайті, звертайтесь: email: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., тел.: +38(066) 771-51-56.