Версия для печати

Експерти заявили про те, що група FAMGA, в яку входять компанії Facebook, Apple, Microsoft, Google і Amazon, вже через 10 років може знищити людство.

Американський аналітик Джеймс ГРАНТ заявив про те, що до 2028 року комп'ютери настільки сильно заволодіють людством, що викличуть залежність, набагато сильнішу за наркотичну.

Грант вказав на те, що залежність людей від різних гаджетів з кожним роком зростає. Звичайно, не можна заперечувати той факт, що чимало гаджетів лише покращують і полегшують життя сучасної людини. У той же час гаджети практично взяли під контроль її життя.

На думку аналітика, процес уже запущений. Грант назвав 2015-й рік точкою неповернення, оскільки саме цього року почав активно зростати ринок смартфонів у США. Але й по всьому світу кількість людей, які купують смартфони, зростає з кожним роком. При цьому багато користувачів стежать за новинками і поспішають обзавестися більш сучасними гаджетами, як тільки ті з'являються на ринку.

Залежність людей від різних голосових помічників, «розумних» будинків й інших пристроїв на базі штучного інтелекту поступово зростає.

«До 2028 року люди настільки будуть залежні, що смартфони вказуватимуть їм практично всі дії, а це набагато небезпечніше за наркотики», - впевнений Грант.

Зупинити процес «поневолення» людства, на думку експерта, навряд чи вдасться. Але ситуацію все ж таки можна змінити, якщо обмежити впровадження систем штучного інтелекту в життя, вважає він.

Джерело: http://informing.ru