Версия для печати

Представники компанії Facebook запатентували статистичну методику, що визначає соціально-економічний клас користувачів соціальної мережі. Такий аналіз ґрунтуватиметься на освіті, місці проживання та історії поїздок користувача. Про це йдеться в статті аналітиків CBInsights, передає УНН.

За даними журналістів, система навчитися визначати, чи належить користувач до «середнього класу», або до двох інших класів: багатих і бідних. Для цього вона буде застосовувати так зване дерево рішень - інструмент, який використовують при складанні статистики та аналізу даних.

При цьому будуть враховуватися дані про користувача, які знаходяться у розпорядженні Facebook.

Соціально-економічне становище залежатиме від віку людини, рівня освіти, місця проживання, кількості гаджетів і наявності власного житла, регулярності користування Інтернетом та історії подорожей.

У Facebook зазначають, що патент спрямований на «третю сторону, яка прагне до підвищення обізнаності про продукти або послуги онлайн-користувачів». До таких «споживачів інформації» відносять, наприклад, приватні корпорації та благодійні організації.

Ймовірно, Facebook зможе використовувати технологію, щоб націлити свою рекламу й інший контент більш точно.

Цей патент компанія оприлюднила разом із рядом інших патентів, що стосуються відстеження емоцій, оскільки Facebook, схоже, намагається отримати все більш докладні дані про те, як користувачі реагують на різні оголошення, контент і багато іншого.

Нагадаємо, що в грудні 2017 року кількість користувачів, які щодня заходили в соцмережу, склало 1,4 млрд.


 

Последнее изменение Пятница, 09 Февраль 2018