wrapper

Один з найавторитетніших європейських рейтингів U-Multirank оголосив свої результати по вищих навчальних закладах в 2021 р.

Цього року до переліку потрапили 79 університетів з України. Три українські університети мають
більш десяти балів в топ-групах ( «А») і є лідерами рейтингу. Першу позицію займає Харківський національний університет радіоелектроніки (16), на другому місці – Сумський національний аграрний університет (13), замикає трійку Сумської держуніверситет (12).

U-Multirank – це унікальний, багатовимірний і міжнародний рейтинг вищих навчальних закладів. У ньому порівнюються результати діяльності університету по групах показників викладання і навчання, дослідження, трансферу знань, міжнародної інтеграції та залучення до регіональних процесів. Це найбільш інклюзивний рейтинг, що демонструє різноманітність вищої освіти в усьому світі.

В цьому році, крім загального, також були опубліковані і окремі рейтинги за галузями. СНАУ є лідером серед вищих навчальних закладів України з аграрних і ветеринарним наук. Крім того, серед аграрних вузів Європи університет займає 13-у позицію. На першій позиції закріпився Аграрний університет в Монпельє (Франція).

 

Last modified on Thursday, 23 September 2021

Leave a comment

Новини онлайн

Правила користування сайтом

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів і блогів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання.

Думка авторів статей, коментарів, блогів, розміщених на нашому ресурсі, може не збігатися з думками і позицією редакції.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації.

Прямі та непрямі образи будь-кого, зокрема, політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу; дискримінація за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання, нецензурні висловлювання, будь-яка образлива поведінка по відношенню до авторів статей і учасників ресурсу забороняються.

Якщо модератор ресурсу, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила ресурсу, він має право видалити його.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту. Відповідальність за повідомлення та інший контент на сайті несе користувач, який їх розмістив.

Iнформацiя та зв'язок

Портал «Хронограф» - незалежний соціальний медіапроект, мета якого - надати максимум корисної інформації про події в Україні, світі і Сумському регіоні.

«Хронограф» являє собою регулярно оновлюваний політематичний інформаційний веб-ресурс, на якому Вам завжди будуть доступні свіжі новини політичної та економічної тематики, науки та спорту, освіти та культури, відео- та фоторепортажі та ін., а також інтерв’ю і коментарі провідних вітчизняних та закордонних експертів, фахівців у галузі політики, економіки, суспільного розвитку.

Усі права захищені. При повному або частковому використанні матеріалів сайту чи за будь-якого іншого поширення розміщеної інформації посилання на сайт http://hgraf.com.ua обов'язкове.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст новин партнерів (інформери).

З усіх питань, пов'язаних з роботою порталу і розміщенням інформації на сайті, звертайтесь: email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., тел.: +38(066) 771-51-56.