wrapper

Попри скасування цьогорічної державної підсумкової атестації для учнів 9 та 11 класів, зовнішнє незалежне оцінювання буде проведено.

Міністр освіти Сергій ШКАРЛЕТ розповів, що наразі МОН має всі інструменти для того, щоб забезпечити дистанційне навчання під час локдауну без втрати якості. Він також наголосив, що скасування державної підсумкової атестації для учнів 9 та 11 класів не нашкодило освіті. ШКАРЛЕТ наголосив, що ДПА скасували через те, що через адаптивний карантин діти в «червоних» зонах мають нерівний доступ до навчання.

«Щоб не було дискримінації дітей, які навчаються онлайн та офлайн, всіх поставили в рівні умови», — зазначив міністр освіти і наголосив, що ЗНО скасоване не буде, оскільки тогорічна практика показала, що МОН може забезпечити його проведення у безпечних умовах навіть під час карантину.

Голова освітнього комітету Сергій БАБАК зазначив, що попри те, що «дистанційна освіта не може замінити очну освіту, ні по якості, ні за результатами», торішнє ЗНО показало, що результати виявилися кращими, ніж очікувалося.

Він також додав, що наразі Міністерство освіти та Міністерство цифрової трансформації розробили Всеукраїнську школу онлайн, яка буде постійно вдосконалюватися і зможе забезпечити доступ до освіти в умовах пандемії або інших хвороб.

БАБАК наголосив, що в МОН є також окрема запланована бюджетна програма на 2021 рік щодо боротьби з наслідками пандемії та буде спрямована на закупівлю технічних засобів для забезпечення дистанційного навчання.


 

Leave a comment

Новини онлайн

Правила користування сайтом

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів і блогів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання.

Думка авторів статей, коментарів, блогів, розміщених на нашому ресурсі, може не збігатися з думками і позицією редакції.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації.

Прямі та непрямі образи будь-кого, зокрема, політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу; дискримінація за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання, нецензурні висловлювання, будь-яка образлива поведінка по відношенню до авторів статей і учасників ресурсу забороняються.

Якщо модератор ресурсу, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила ресурсу, він має право видалити його.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту. Відповідальність за повідомлення та інший контент на сайті несе користувач, який їх розмістив.

Iнформацiя та зв'язок

Портал «Хронограф» - незалежний соціальний медіапроект, мета якого - надати максимум корисної інформації про події в Україні, світі і Сумському регіоні.

«Хронограф» являє собою регулярно оновлюваний політематичний інформаційний веб-ресурс, на якому Вам завжди будуть доступні свіжі новини політичної та економічної тематики, науки та спорту, освіти та культури, відео- та фоторепортажі та ін., а також інтерв’ю і коментарі провідних вітчизняних та закордонних експертів, фахівців у галузі політики, економіки, суспільного розвитку.

Усі права захищені. При повному або частковому використанні матеріалів сайту чи за будь-якого іншого поширення розміщеної інформації посилання на сайт http://hgraf.com.ua обов'язкове.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст новин партнерів (інформери).

З усіх питань, пов'язаних з роботою порталу і розміщенням інформації на сайті, звертайтесь: email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., тел.: +38(066) 771-51-56.