wrapper

В області завершився десятиденний марафон для 37 учасників другого туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021», чотири найкращі педагоги успішно фінішували у званні «Переможця».

З огляду на специфіку цьогорічного конкурсу, членами оргкомітету та журі було чітко продумано регламент кожного випробування. А учасники засвідчили достатній рівень адаптування до нових вимог сьогодення – дистанційної освіти.

Учителі під час виконання конкурсних випробувань продемонстрували професійну майстерність, предметну компетентність, володіння навичками роботи, необхідними для сучасного вчителя, підвищили свій фаховий рівень.

Всеукраїнський конкурс «Учитель року» проводиться вже 26 років поспіль. Для освітян це чудова можливість розкрити власні творчі здібності, заявити про свої досягнення, поділитися своїми успіхами та надбаннями. Загалом до участі в конкурсі долучилися 177 вчителів Сумської області.

Найбільшим випробуванням, зізнаються члени журі, було те, що конкурсні випробування проводилися дистанційно. До кожного випробування були свої критерії, самі випробування були дуже різноманітні.

«Наприклад, «Управлінський практикум», де кожен конкурсант отримував кейс навчального закладу міська, сільська чи опорна школа. І потрібно було прийняти певне управлінське рішення і розробити план розвитку школи, щоб якби вона рухалася, якби розвивалася, – розповідав голова конкурсного журі у номінації «Керівник закладу освіти» Григорій ЛУЦЕНКО.

Тож кращим керівником закладу освіти в області визнали Вікторію ЦЮПКУ, директорку Воронівської гімназії (Білопільський район).

У номінації «Українська мова та література» перемогу здобула Юлія ПЛУЖНИК, учитель української мови та літератури Сумської спецшколи № 1 імені В.Стрельченка.

Вікторія КУЛИК, учитель математики Роменської спецшколи № 1 імені П.І. Калнишевського отримала перемогу у номінації «Математика».

А у номінації «Трудове навчання» – Надія ДІДУСЕНКО, учитель трудового навчання Білопільського навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи №3.

Last modified on Wednesday, 03 March 2021

Leave a comment

Новини онлайн

Правила користування сайтом

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів і блогів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання.

Думка авторів статей, коментарів, блогів, розміщених на нашому ресурсі, може не збігатися з думками і позицією редакції.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації.

Прямі та непрямі образи будь-кого, зокрема, політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу; дискримінація за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання, нецензурні висловлювання, будь-яка образлива поведінка по відношенню до авторів статей і учасників ресурсу забороняються.

Якщо модератор ресурсу, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила ресурсу, він має право видалити його.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту. Відповідальність за повідомлення та інший контент на сайті несе користувач, який їх розмістив.

Iнформацiя та зв'язок

Портал «Хронограф» - незалежний соціальний медіапроект, мета якого - надати максимум корисної інформації про події в Україні, світі і Сумському регіоні.

«Хронограф» являє собою регулярно оновлюваний політематичний інформаційний веб-ресурс, на якому Вам завжди будуть доступні свіжі новини політичної та економічної тематики, науки та спорту, освіти та культури, відео- та фоторепортажі та ін., а також інтерв’ю і коментарі провідних вітчизняних та закордонних експертів, фахівців у галузі політики, економіки, суспільного розвитку.

Усі права захищені. При повному або частковому використанні матеріалів сайту чи за будь-якого іншого поширення розміщеної інформації посилання на сайт http://hgraf.com.ua обов'язкове.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст новин партнерів (інформери).

З усіх питань, пов'язаних з роботою порталу і розміщенням інформації на сайті, звертайтесь: email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., тел.: +38(066) 771-51-56.