wrapper

Щорічно 7 жовтня відзначають Всесвітній день дій за гідну працю. Тож сьогодні представники Федерації профспілок України вийшли у Києві на акцію протесту. До акції долучилися і медики всієї Сумщини, аби разом із медичним персоналом усієї України висунути уряду та Верховній Раді України вимоги профспілок задля захисту своїх трудових прав.

Учасники зібралися поблизу Червоного корпусу університету імені Шевченка, далі намагалися пройти до будівлі Верховної ради, однак їх не пропустили правоохоронці. Нині мітинг триває біля будівлі Кабінету міністрів.

 «Насамперед медики вимагають збільшення заробітної плати. Достойної заробітної плати. Достойного фінансування медицини. «Ні» скороченню робочих місць. «Ні» злиттю медичних закладів. Ми вимагаємо збільшення фінансування, збільшення закладення в бюджет коштів на наступний рік», – говорить учасниця акції, голова профспілки Сумської міської дитячої лікарні Святої Зинаїди.

Джерело: СТС

Leave a comment

Новини онлайн

Правила користування сайтом

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів і блогів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання.

Думка авторів статей, коментарів, блогів, розміщених на нашому ресурсі, може не збігатися з думками і позицією редакції.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації.

Прямі та непрямі образи будь-кого, зокрема, політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу; дискримінація за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання, нецензурні висловлювання, будь-яка образлива поведінка по відношенню до авторів статей і учасників ресурсу забороняються.

Якщо модератор ресурсу, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила ресурсу, він має право видалити його.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту. Відповідальність за повідомлення та інший контент на сайті несе користувач, який їх розмістив.

Iнформацiя та зв'язок

Портал «Хронограф» - незалежний соціальний медіапроект, мета якого - надати максимум корисної інформації про події в Україні, світі і Сумському регіоні.

«Хронограф» являє собою регулярно оновлюваний політематичний інформаційний веб-ресурс, на якому Вам завжди будуть доступні свіжі новини політичної та економічної тематики, науки та спорту, освіти та культури, відео- та фоторепортажі та ін., а також інтерв’ю і коментарі провідних вітчизняних та закордонних експертів, фахівців у галузі політики, економіки, суспільного розвитку.

Усі права захищені. При повному або частковому використанні матеріалів сайту чи за будь-якого іншого поширення розміщеної інформації посилання на сайт http://hgraf.com.ua обов'язкове.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст новин партнерів (інформери).

З усіх питань, пов'язаних з роботою порталу і розміщенням інформації на сайті, звертайтесь: email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., тел.: +38(066) 771-51-56.