wrapper

Департамент забезпечення ресурсних платежів кличе бізнес-діячів, підприємців та майстрів сумської громади до участі в фестивалі «Бізнес і родина – єдине ціле», присвяченому Дню Підприємця та Дню міста.

Фестиваль орієнтований на співпрацю з кращими представниками малого та середнього бізнесу міста, а також області.

Так, на заході кожен підприємець матиме можливість гідно презентувати свій бренд в локаціях Алея «Створено на Сумщині» (товари та послуги створені на Сумщині); Алея «Професій» (організація майстер-класів, виставок-продажу, дегустацій продукції, тощо за участю підприємців); фудкорт; фотозони; дитяча галявина (майстер-класи, ігри, анімація).

Для участі необхідно зареєструватися до 31 серпня, вартість участі безкоштовна, місце для розміщення презентаційної локації – не більше 2 м на 1 м, підключення до електромережі – 600 грн для одного учасника (в разі необідності).

Найкращі підприємці міста, відповідно, будуть відзначені під час концертної програми.

Дата проведення – 4 вересня. Місце проведення – сквер ім. Т. Г. Шевченка. Час – 11:00 – 20:00.

Детальніше за тел.: (066)7096177 (Катерина ТУМАНОВА, координатор проєкту), або (066)7014138 (Тетяна КУПРІЙЧУК, куратор проєкту).

Leave a comment

Новини онлайн

Правила користування сайтом

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів і блогів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання.

Думка авторів статей, коментарів, блогів, розміщених на нашому ресурсі, може не збігатися з думками і позицією редакції.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації.

Прямі та непрямі образи будь-кого, зокрема, політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу; дискримінація за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання, нецензурні висловлювання, будь-яка образлива поведінка по відношенню до авторів статей і учасників ресурсу забороняються.

Якщо модератор ресурсу, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила ресурсу, він має право видалити його.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту. Відповідальність за повідомлення та інший контент на сайті несе користувач, який їх розмістив.

Iнформацiя та зв'язок

Портал «Хронограф» - незалежний соціальний медіапроект, мета якого - надати максимум корисної інформації про події в Україні, світі і Сумському регіоні.

«Хронограф» являє собою регулярно оновлюваний політематичний інформаційний веб-ресурс, на якому Вам завжди будуть доступні свіжі новини політичної та економічної тематики, науки та спорту, освіти та культури, відео- та фоторепортажі та ін., а також інтерв’ю і коментарі провідних вітчизняних та закордонних експертів, фахівців у галузі політики, економіки, суспільного розвитку.

Усі права захищені. При повному або частковому використанні матеріалів сайту чи за будь-якого іншого поширення розміщеної інформації посилання на сайт http://hgraf.com.ua обов'язкове.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст новин партнерів (інформери).

З усіх питань, пов'язаних з роботою порталу і розміщенням інформації на сайті, звертайтесь: email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., тел.: +38(066) 771-51-56.