wrapper

У зв’язку зі збільшенням числа пацієнтів, хворих COVID-19, в сумських лікарнях не вистачає кисню. Про це під час апаратної наради в мерії повідомила начальниця міського управління охорони здоров’я Олена Чумаченко.

За її словами, ситуація складна. З огляду на те, що на минулому тижні ще три лікарні почали приймати ковідних пацієнтів, крім того, збільшилася кількість важких хворих, збільшилася і потреба в кисні.

Кількості кисню, який може поставити ТОВ «Техногаз», не вистачає, щоб 100-відсотково задовольнити потреби лікувальних закладів. Перебоїв на вихідних не було, але все регулювалося в ручному режимі. На сьогодні міський відділ охорони здоров’я планує звернутися до групи компаній «Метінвест» з цього питання.

Мер Сум Олександр Лисенко попросив терміново такий лист підготувати йому на підпис, щоб відразу відправити його, оскільки, за його словами, він вже провів попередні переговори.

Джерело: Sumypost

Leave a comment

Новини онлайн

Правила користування сайтом

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів і блогів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання.

Думка авторів статей, коментарів, блогів, розміщених на нашому ресурсі, може не збігатися з думками і позицією редакції.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації.

Прямі та непрямі образи будь-кого, зокрема, політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу; дискримінація за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання, нецензурні висловлювання, будь-яка образлива поведінка по відношенню до авторів статей і учасників ресурсу забороняються.

Якщо модератор ресурсу, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила ресурсу, він має право видалити його.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту. Відповідальність за повідомлення та інший контент на сайті несе користувач, який їх розмістив.

Iнформацiя та зв'язок

Портал «Хронограф» - незалежний соціальний медіапроект, мета якого - надати максимум корисної інформації про події в Україні, світі і Сумському регіоні.

«Хронограф» являє собою регулярно оновлюваний політематичний інформаційний веб-ресурс, на якому Вам завжди будуть доступні свіжі новини політичної та економічної тематики, науки та спорту, освіти та культури, відео- та фоторепортажі та ін., а також інтерв’ю і коментарі провідних вітчизняних та закордонних експертів, фахівців у галузі політики, економіки, суспільного розвитку.

Усі права захищені. При повному або частковому використанні матеріалів сайту чи за будь-якого іншого поширення розміщеної інформації посилання на сайт http://hgraf.com.ua обов'язкове.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст новин партнерів (інформери).

З усіх питань, пов'язаних з роботою порталу і розміщенням інформації на сайті, звертайтесь: email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., тел.: +38(066) 771-51-56.