wrapper

Як  повідомили на брифінгу в облдержадміністрації, у п’ятницю в область надійдуть 2 тест-системи, розраховані для 200 досліджень

Сумська область вживає всіх необхідних заходів для попередження поширення корона вірусу. На сьогодні в закладах охорони здоров’я області наявні 65 апаратів штучної вентиляції легень, які розміщені у відділеннях інтенсивної терапії. Зокрема, в Охтирській ЦРЛ наявні 6 ШВЛ, Глухівській ЦРЛ – 4, Конотопській – 5, Кролевецькій – 2, Роменській – 4, Сумській ЦРЛ – 2, Тростянецькій ЦРЛ – 2, Шосткинській – 4, міська клінічна лікарня м. Суми – 6, 5-та міська клінічна лікарня м. Суми – 3, обласний онкодиспансер – 1, обласна клінічна інфекційна лікарня – 2, міська дитяча клінічна лікарня м. Суми – 5, обласний перенатальний центр – 7, обласна дитяча клінічна лікарня – 4, обласна клінічна лікарня – 5.

Також в області функціонує 493 інфекційних ліжка, у тому числі 93 бокси, які розташовані у 16 інфекційних відділеннях. З них 41 ліжко інтенсивної терапії інфекційного профілю.

В Охтирській ЦРЛ у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії наявні 6 ліжок, із них 2 ліжка інтенсивної терапії інфекційного профілю, Глухівській ЦРЛ – відповідно 4/1, Конотопській – 6/2, Кролевецькій – 6/2, Роменській – 6/2, Сумській ЦРЛ – 5/1, Тростянецькій ЦРЛ – 3/1, Шосткинській – 6/2, міська клінічна лікарня м. Суми – 6\2, 5-та міська клінічна лікарня м. Суми – 12/2, обласний онкодиспансер – 6/2, обласна клінічна інфекційна лікарня – 6/6, міська дитяча клінічна лікарня м. Суми – 6/6, обласний перенатальний центр – 6/2, обласна дитяча клінічна лікарня – 10/4, обласна клінічна лікарня – 7/2.

У разі, коли потреба в апаратах ШВЛ та ліжках, відведених для лікування осіб з підозрою на корона вірус, буде перевищувати їх наявність, будуть залучати апаратуру операційних залів. Наразі відміняються всі планові операції, буде надаватися лише екстрена допомога.

На випадок ускладнення епідситуації додатково можуть бути задіяні потужності 45 відділень (384 палат) на 1 784 ліжка.

Практично всі міста, райони і об’єднані громади вже виділили кошти на протидію коронавірусу. При цьому крім резервного фонду кошти виділялися за рахунок інших статей місцевих бюджетів.

Всього станом на 18 березня на боротьбу з інфекцією було спрямовано 20,9 млн гривень і ще 12,3 млн гривень планується виділити протягом найближчих днів. У тому числі з обласного бюджету вже виділено 1,5 млн гривень і 7,5 млн гривень за рахунок резервного фонду планується виділити найближчим часом. Ця інформація постійно оновлюється. Крім того, найближчим часом планується виділення спонсорських коштів на заходи, спрямовані на протидію поширення коронавірусу.

Коментарі

Новини онлайн

Правила користування сайтом

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів і блогів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання.

Думка авторів статей, коментарів, блогів, розміщених на нашому ресурсі, може не збігатися з думками і позицією редакції.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації.

Прямі та непрямі образи будь-кого, зокрема, політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу; дискримінація за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання, нецензурні висловлювання, будь-яка образлива поведінка по відношенню до авторів статей і учасників ресурсу забороняються.

Якщо модератор ресурсу, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила ресурсу, він має право видалити його.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту. Відповідальність за повідомлення та інший контент на сайті несе користувач, який їх розмістив.

Iнформацiя та зв'язок

Портал «Хронограф» - незалежний соціальний медіапроект, мета якого - надати максимум корисної інформації про події в Україні, світі і Сумському регіоні.

«Хронограф» являє собою регулярно оновлюваний політематичний інформаційний веб-ресурс, на якому Вам завжди будуть доступні свіжі новини політичної та економічної тематики, науки та спорту, освіти та культури, відео- та фоторепортажі та ін., а також інтерв’ю і коментарі провідних вітчизняних та закордонних експертів, фахівців у галузі політики, економіки, суспільного розвитку.

Усі права захищені. При повному або частковому використанні матеріалів сайту чи за будь-якого іншого поширення розміщеної інформації посилання на сайт http://hgraf.com.ua обов'язкове.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст новин партнерів (інформери).

З усіх питань, пов'язаних з роботою порталу і розміщенням інформації на сайті, звертайтесь: email: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., тел.: +38(066) 771-51-56.