wrapper

На Сумщині визначені госпітальні бази, що призначені для надання медичної допомоги особам з гострою респіраторною хворобою, спричиненою COVID-19, а також при ускладненні епідемічної ситуації:

—   КНП СОР «Сумська обласна інфекційна клінічна лікарня ім.З.Й.Красовицького» – для дорослих (місто Суми, область);

—   КНП «Сумська міська дитяча клінічна лікарня св.Зінаїди» – для дітей (м.Суми);

—   КНП СОР «Сумська обласна дитяча клінічна лікарня» – для дітей (область).

В області 493 інфекційних ліжка, у тому числі 93 бокси, які розташовані у 16 інфекційних відділеннях. З них 41 ліжко інтенсивної терапії інфекційного профілю.

У закладах охорони здоров’я області є 65 апаратів штучної вентиляції легень. Централізована подача кисню є практично в усіх відділеннях інтенсивної терапії та реанімації, за винятком Глухівської та Кролевецької ЦРЛ.

На випадок ускладнення епідситуації додатково можуть бути задіяні потужності 45 відділень. Це 384 палати на 1784 ліжка.

Загальна кількість ліжок, що реально можуть бути розгорнуті у разі епідемічних ускладнень, становить 2 277. Можливість встановлення додаткових ліжок є на кожній території.

Для транспортування хворих затверджений склад спеціалізованих бригад екстреної медичної допомоги, підготовлений транспорт.

Загальна кількість осіб, які можуть бути залучені до роботи в осередках спалаху хвороби – 441.

Крім того, сьогодні Верховна Рада України ухвалила законопроект щодо боротьби з COVID-19, яким передбачаються штрафи для населення за порушення карантину, доплати медикам, закупівля медпрепаратів без тендерів та інше. Після введення в дію цього закону в області розроблятимуться регіональні заходи, про які ми щодня будемо інформувати.

Довідково: В облдержадміністрації відбуватимуться щоденні брифінги, під час яких громадськість інформуватимуть про стан готовності області до роботи в умовах оголошеного карантину та на випадок виявлення підозри на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом.

Коментарі

Новини онлайн

Правила користування сайтом

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів і блогів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання.

Думка авторів статей, коментарів, блогів, розміщених на нашому ресурсі, може не збігатися з думками і позицією редакції.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації.

Прямі та непрямі образи будь-кого, зокрема, політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу; дискримінація за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання, нецензурні висловлювання, будь-яка образлива поведінка по відношенню до авторів статей і учасників ресурсу забороняються.

Якщо модератор ресурсу, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила ресурсу, він має право видалити його.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту. Відповідальність за повідомлення та інший контент на сайті несе користувач, який їх розмістив.

Iнформацiя та зв'язок

Портал «Хронограф» - незалежний соціальний медіапроект, мета якого - надати максимум корисної інформації про події в Україні, світі і Сумському регіоні.

«Хронограф» являє собою регулярно оновлюваний політематичний інформаційний веб-ресурс, на якому Вам завжди будуть доступні свіжі новини політичної та економічної тематики, науки та спорту, освіти та культури, відео- та фоторепортажі та ін., а також інтерв’ю і коментарі провідних вітчизняних та закордонних експертів, фахівців у галузі політики, економіки, суспільного розвитку.

Усі права захищені. При повному або частковому використанні матеріалів сайту чи за будь-якого іншого поширення розміщеної інформації посилання на сайт http://hgraf.com.ua обов'язкове.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст новин партнерів (інформери).

З усіх питань, пов'язаних з роботою порталу і розміщенням інформації на сайті, звертайтесь: email: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., тел.: +38(066) 771-51-56.