Версия для печати

Центральна виборча комісія встановила та оголосила офіційні результати чергових виборів Президента України, новим главою держави обрано Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО. Відповідний протокол підписано на засіданні ЦВК у вівторок, 30 квітня.

«За підсумками повторного голосування обраним президентом є кандидат на пост Президента України Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ», – оголосила голова ЦВК Тетяна СЛІПАЧУК.

Протокол складено на підставі протоколів окружних виборчих комісій про підсумки повторного голосування на президентських виборах 21 квітня. Його підписали 15 присутніх на засіданні у вівторок членів ЦВК з 16-ти. Як поінформувала СЛІПАЧУК, член ЦВК Ірина ЄФРЕМОВА відсутня на засіданні з поважних причин.

За результатами другого туру, перемогу здобув Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ, за якого свої голоси віддали 73,22% українських виборців, або 13 млн 541 тисяча 528 громадян.

Петра Порошенка підтримали 24,45% виборців, або 4 млн 522 тисячі 450 громадян.


Таким чином результати виборів 2019 року встановлено офіційно. Протягом 30 днів має відбутися інавгурація новообраного президента, її дату повинна визначити Верховна рада. Ймовірним днем називають 28 травня.


Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html

Последнее изменение Вторник, 30 Апрель 2019