wrapper

Новий, 2019 рік має стати часом не лише надій, але й командної суспільно-корисної праці, спрямованої на досягнення якісних змін у політичному житті держави, а відтак і в різних сферах соціально-економічного життя нашої країни. Про це заявив голова Сумської обласної організації партії «РОЗУМНА СИЛА» Дмитро КОЛОМІЄЦЬ, відкриваючи перші в цьому році Збори обласної парторганізації.

 «Важливість нашої з вами відповідальної та ефективної роботи виникає на тлі так званих реформ, впроваджуваних владою останні п’ять років, які є руйнівними в усіх без винятку галузях життєдіяльності держави та суспільства, - зазначає Дмитро КОЛОМІЄЦЬ. – Це і житлово-комунальне господарство, і медицина, і освіта, і правоохоронна та судова системи тощо. Саме тому наші ініціативи направлені на зовсім інший результат – відновлення миру, економічний розвиток, соціальну захищеність громадян, правопорядок на вулицях, гарантованість прав та свобод, унормованих Конституцією України».

В ході зборів активісти партії зауважували, що серйозною проблемою залишається роз’єднаність суспільства: «На жаль, навіть політичні організації, близькі за своїми поглядами, конкурують у боротьбі за електоральні симпатії, забуваючи про предмет їхньої політичної діяльності та задекларовані перед народом гасла, - говорять партійці. – Тим не менш, і в таких сумних реаліях ми шукали спільні точки дотику з різними організаціями, доводили, що тільки в умовах миру і громадянського порозуміння можна будувати майбутнє країни і народу».

Активісти «РОЗУМНОЇ СИЛИ» на Сумщині підкреслили, що 2019 рік має стати роком консолідації зусиль всіх небайдужих мешканців, а для партії – часом зміцнення і серйозної розбудови. Окресливши завдання на найближчу перспективу, партійці обрали делегатів від Сумщини на Третій з’їзд «РОЗУМНОЇ СИЛИ», що має відбутися незабаром.

Последнее изменение Вторник, 08 Январь 2019

Коментарі

Правила користування сайтом

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів і блогів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання.

Думка авторів статей, коментарів, блогів, розміщених на нашому ресурсі, може не збігатися з думками і позицією редакції.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації.

Прямі та непрямі образи будь-кого, зокрема, політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу; дискримінація за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання, нецензурні висловлювання, будь-яка образлива поведінка по відношенню до авторів статей і учасників ресурсу забороняються.

Якщо модератор ресурсу, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила ресурсу, він має право видалити його.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту. Відповідальність за повідомлення та інший контент на сайті несе користувач, який їх розмістив.

Iнформацiя та зв'язок

Портал «Хронограф» - незалежний соціальний медіапроект, мета якого - надати максимум корисної інформації про події в Україні, світі і Сумському регіоні.

«Хронограф» являє собою регулярно оновлюваний політематичний інформаційний веб-ресурс, на якому Вам завжди будуть доступні свіжі новини політичної та економічної тематики, науки та спорту, освіти та культури, відео- та фоторепортажі та ін., а також інтерв’ю і коментарі провідних вітчизняних та закордонних експертів, фахівців у галузі політики, економіки, суспільного розвитку.

Усі права захищені. При повному або частковому використанні матеріалів сайту чи за будь-якого іншого поширення розміщеної інформації посилання на сайт http://hgraf.com.ua обов'язкове.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст новин партнерів (інформери).

З усіх питань, пов'язаних з роботою порталу і розміщенням інформації на сайті, звертайтесь: email: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., тел.: +38(066) 771-51-56.