wrapper

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та житлово-комунальних послуг, погодила нові тарифи для КП «Міськводоканал» Сумської міської ради, інформує прес-служба комунального підприємства.

Згідно з проектом постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, від 16 червня 2016 №1141», тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення для споживачів послуг КП «Міськводоканал» Сумської міської ради становитимуть:
- на централізоване водопостачання - 7,476 грн за 1 куб. м з ПДВ;
- на централізоване водовідведення - 5,952 грн за 1 куб. м з ПДВ.

Згідно з проектом постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 26 листопада 2015 №2868», тарифи на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) для споживачів послуг КП «Міськводоканал» Сумської міської ради становитимуть:
- на послугу з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) - 7,704 за 1 куб. м з ПДВ;
- на послугу з централізованого водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) - 6,132 грн за 1 куб. м з ПДВ.

З вищезазначеною інформацією можна ознайомитися на сайті НКРЕКП в розділі «Засідання НКРЕКУ»/«Матеріали до засідань у вересні 2017 року»/«Матеріали до засідання 14.09.2017» http://www.nerc.gov.ua/?id=27385

Ці постанови набирають чинності з дня, наступного за днем їх опублікування в офіційному друкованому виданні - газеті «Урядовий кур'єр». 

Последнее изменение Вторник, 03 Октябрь 2017

Коментарі

Новини онлайн

Правила користування сайтом

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів і блогів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання.

Думка авторів статей, коментарів, блогів, розміщених на нашому ресурсі, може не збігатися з думками і позицією редакції.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації.

Прямі та непрямі образи будь-кого, зокрема, політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу; дискримінація за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання, нецензурні висловлювання, будь-яка образлива поведінка по відношенню до авторів статей і учасників ресурсу забороняються.

Якщо модератор ресурсу, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила ресурсу, він має право видалити його.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту. Відповідальність за повідомлення та інший контент на сайті несе користувач, який їх розмістив.

Iнформацiя та зв'язок

Портал «Хронограф» - незалежний соціальний медіапроект, мета якого - надати максимум корисної інформації про події в Україні, світі і Сумському регіоні.

«Хронограф» являє собою регулярно оновлюваний політематичний інформаційний веб-ресурс, на якому Вам завжди будуть доступні свіжі новини політичної та економічної тематики, науки та спорту, освіти та культури, відео- та фоторепортажі та ін., а також інтерв’ю і коментарі провідних вітчизняних та закордонних експертів, фахівців у галузі політики, економіки, суспільного розвитку.

Усі права захищені. При повному або частковому використанні матеріалів сайту чи за будь-якого іншого поширення розміщеної інформації посилання на сайт http://hgraf.com.ua обов'язкове.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст новин партнерів (інформери).

З усіх питань, пов'язаних з роботою порталу і розміщенням інформації на сайті, звертайтесь: email: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., тел.: +38(066) 771-51-56.