wrapper

Сумське комунальне підприємство «Міськводоканал» на своєму сайті повідомило про намір встановити нові тарифи на послуги централізованого водопостачання, водовідведення та з централізованого постачання холодною водою, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).

З 15 квітня 2017 роки для споживачів КП «Міськводоканал» Сумської міської ради вступили в дію тарифи на послуги централізованого водопостачання та водовідведення в розмірі 7,512 грн/м³ і 5,976 грн/м³ (з ПДВ) і з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) у розмірі 7,968 грн м³ і 6,336 грн/м³ (з ПДВ) (постанови НКРЕКП від 22.03.2017 №№310, 311).

Відповідно до вимог постанов НКРЕКП від 10.03.2016 №№302, 303, підприємством виконані розрахунки тарифів на 2018 рік і представлені на розгляд Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг.

Перегляд тарифів на послуги обумовлений вимогами чинного законодавства, зростанням вартості електроенергії, паливно-мастильних матеріалів, газу, збільшенням ставок податків і зборів, амортизаційних відрахувань і підвищенням рівня прожиткового мінімуму.
 
Пропозиції щодо проектів тарифів на 2018 рік:

на централізоване водопостачання - 7,93 грн/м3 (з ПДВ), зростання проти діючих у 2017 році тарифів на 5,6%;

на централізоване водовідведення - 6,67 грн/м3 ( з ПДВ), зростання проти діючих у 2017 році тарифів на 11,5%;

на холодне водопостачання (з використанням внутрішньобудинкових систем) - 8,20 грн/м3 (з ПДВ),
зростання проти діючих у 2017 році тарифів на 2,9%;

на водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) - 7,11 грн/ м3 (з ПДВ), зростання проти діючих у 2017 році тарифів на 12,1%.

Пропозиції та зауваження приймаються протягом 14 календарних днів з дня повідомлення споживачів про намір встановлення тарифів за адресою: 40009, м Суми, вул. Білопільський шлях, 9.
 

Последнее изменение Вторник, 08 Август 2017

Коментарі

Новини онлайн

Правила користування сайтом

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів і блогів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання.

Думка авторів статей, коментарів, блогів, розміщених на нашому ресурсі, може не збігатися з думками і позицією редакції.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації.

Прямі та непрямі образи будь-кого, зокрема, політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу; дискримінація за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання, нецензурні висловлювання, будь-яка образлива поведінка по відношенню до авторів статей і учасників ресурсу забороняються.

Якщо модератор ресурсу, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила ресурсу, він має право видалити його.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту. Відповідальність за повідомлення та інший контент на сайті несе користувач, який їх розмістив.

Iнформацiя та зв'язок

Портал «Хронограф» - незалежний соціальний медіапроект, мета якого - надати максимум корисної інформації про події в Україні, світі і Сумському регіоні.

«Хронограф» являє собою регулярно оновлюваний політематичний інформаційний веб-ресурс, на якому Вам завжди будуть доступні свіжі новини політичної та економічної тематики, науки та спорту, освіти та культури, відео- та фоторепортажі та ін., а також інтерв’ю і коментарі провідних вітчизняних та закордонних експертів, фахівців у галузі політики, економіки, суспільного розвитку.

Усі права захищені. При повному або частковому використанні матеріалів сайту чи за будь-якого іншого поширення розміщеної інформації посилання на сайт http://hgraf.com.ua обов'язкове.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст новин партнерів (інформери).

З усіх питань, пов'язаних з роботою порталу і розміщенням інформації на сайті, звертайтесь: email: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., тел.: +38(066) 771-51-56.