wrapper

Станом на 1 травня 2017 року відбулися значні зміни в законодавстві, виконання яких вплинуло на фінансовий стан підприємства. Зокрема, збільшення розміру мінімальної заробітної плати (3200 грн) та прожиткового мінімуму (1600 грн) вплинуло на посадові оклади всіх працівників підприємства. Штатний розпис було приведено в відповідність до вимог законодавства, у зв’язку з чим виникла потреба у формуванні нового тарифу. 

Крім того, вартість електричної енергії підвищилася з 01.03.2017 до рівня 1.68 грн/кВт з ПДВ. Ціни на товари, роботи і послуги значно зросли (індекс цін виробників промислової продукції за 2016 рік склав 120,5%*) та продовжують зростати. Вартість робіт, які виконуються підрядними організаціями, також збільшилася, а саме «Технічне обслуговування димових та вентиляційних каналів», «Технічне обслуговування ліфтів», «Технічне обслуговування систем диспетчеризації», «Технічне обслуговування електроплит», «Дератизація», «Дезінсекція».

Для систематичного та своєчасного підтримання експлуатаційних якостей житлових будинків та попередження передчасного зносу конструкцій та інженерного обладнання підприємство збільшило витрати на поточний ремонт на 5%.

Новий тариф формувався відповідно до вимог Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженого Постановою Кабінету міністрів України №869 від 01.06.2011 р. Розмір планованого прибутку складає 5%.

Комунальне підприємство «Сумитеплоенергоцентраль» Сумської міської ради приймає зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, мешканців будинків, які обслуговує підприємство, в термін 14 календарних днів з дня повідомлення споживачів про намір здійснити зміну тарифів на житлово-комунальні послуги за адресою: 40007, м. Суми, вул. Харківська, буд. 42, тел.: 36-10-40
та в сервісні центри підприємства за адресами:
вул. Івана Сірка, буд.19/1, тел.050-407-87-10;
вул. К.Зеленко, буд.4, тел.050-407-87-12;
вул. Г.Кондратьєва, буд.145, тел.050-4007-87-11.

Переглянути нові тарифи можна тут

Последнее изменение Пятница, 16 Июнь 2017

Коментарі

Новини онлайн

Правила користування сайтом

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів і блогів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання.

Думка авторів статей, коментарів, блогів, розміщених на нашому ресурсі, може не збігатися з думками і позицією редакції.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації.

Прямі та непрямі образи будь-кого, зокрема, політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу; дискримінація за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання, нецензурні висловлювання, будь-яка образлива поведінка по відношенню до авторів статей і учасників ресурсу забороняються.

Якщо модератор ресурсу, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила ресурсу, він має право видалити його.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту. Відповідальність за повідомлення та інший контент на сайті несе користувач, який їх розмістив.

Iнформацiя та зв'язок

Портал «Хронограф» - незалежний соціальний медіапроект, мета якого - надати максимум корисної інформації про події в Україні, світі і Сумському регіоні.

«Хронограф» являє собою регулярно оновлюваний політематичний інформаційний веб-ресурс, на якому Вам завжди будуть доступні свіжі новини політичної та економічної тематики, науки та спорту, освіти та культури, відео- та фоторепортажі та ін., а також інтерв’ю і коментарі провідних вітчизняних та закордонних експертів, фахівців у галузі політики, економіки, суспільного розвитку.

Усі права захищені. При повному або частковому використанні матеріалів сайту чи за будь-якого іншого поширення розміщеної інформації посилання на сайт http://hgraf.com.ua обов'язкове.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст новин партнерів (інформери).

З усіх питань, пов'язаних з роботою порталу і розміщенням інформації на сайті, звертайтесь: email: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., тел.: +38(066) 771-51-56.