wrapper

Відбулось підписання Меморандуму між Сумською міською радою та чеською компанією «Elektromontáže SÝKORA» про співпрацю та взаєморозуміння у сфері реалізації переробки твердих побутових відходів.

Документ визначає рамки співпраці та сприяння спільної діяльності у сфері переробки твердих побутових відходів на території Сумської міської об’єднаної територіальної громади, формування системи ефективних заходів щодо раціонального та екологічно безпечного поводження з твердими побутовими відходами й відповідно мінімізації їх негативного впливу на навколишнє середовище і здоров’я людей.

Діяльність підписантів здійснюватиметься на основі взаємної вигоди та рівності та спрямована на досягнення певного рівня переробки твердих побутових відходів в об’ємі не менш ніж 90% з застосуванням механізму їх сортування, а також утилізації 100% небезпечних відходів.

«У питанні поводження з ТПВ мислимо стратегічно. Переговори з іноземними інвесторами щодо будівництва сміттєпереробного заводу вийшли на новий рівень! Сьогодні спільно з чеськими партнерами задокументували наміри про будівництво заводу. Підписанню Меморандуму передувала копітка робота, ми знаходили надійних партнерів, вивчали досвід будівництва сміттєпереробних заводів в інших містах, обговорювали нюанси і деталі», – зазначив міський голова Олександр ЛИСЕНКО.

Співробітництво з Elektromontáže SÝKORA передбачає будівництво на території Сумської міської ОТГ заводу з переробки твердих побутових відходів та небезпечних відходів, 80% вкладень у який становитимуть кошти інвесторів, застосування екологічно-чистих технологій та забезпечення контролю за викидами в навколишнє середовище заводу під час його будівництва та роботи, забезпечення необхідного інвестування на будівництво, експлуатацію, а також подальшої роботи заводу, завантаження роботи заводу шляхом направлення всього обсягу твердих побутових та небезпечних відходів, які фактично утворюються на території ОТГ.

«Сподіваюсь, що незабаром ми збудуємо в Сумах перший в Україні сміттєпереробний завод. Його особливістю буде те, що лише 3% відходів потраплятиме на полігон, решта перероблятиметься. Суми обрали тому, що місто ідеально відповідає вимогам, до того ж ідея будівництва сміттєпереробного заводу була активно підтримана міським головою», – зазначив Петр Сікора.

Після урочистого підписання Мемоморандуму сторони обговорили подальші кроки в реалізації документа. Зокрема визначили, що в Сумах буде створена робоча з група з представників відповідних структурних підрозділів міської ради, яка детально вивчатиме нюанси та деталі будівництва, а також можливості застосування при реалізації проєкту механізму державно-приватного партнерства, напрацьовуватиме відповідну Угоду. Також сторони попередньо домовились про візит сумчан до Чехії з метою ознайомлення з роботою зведених Elektromontáže SÝKORA сміттєпереробних заводів.

Меморандум – це лише наміри. Продовжуємо працювати, аби втілити наші плани в життя, – підсумував зустріч Олександр Лисенко.

Коментарі

Новини онлайн

Правила користування сайтом

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів і блогів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання.

Думка авторів статей, коментарів, блогів, розміщених на нашому ресурсі, може не збігатися з думками і позицією редакції.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації.

Прямі та непрямі образи будь-кого, зокрема, політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу; дискримінація за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання, нецензурні висловлювання, будь-яка образлива поведінка по відношенню до авторів статей і учасників ресурсу забороняються.

Якщо модератор ресурсу, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила ресурсу, він має право видалити його.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту. Відповідальність за повідомлення та інший контент на сайті несе користувач, який їх розмістив.

Iнформацiя та зв'язок

Портал «Хронограф» - незалежний соціальний медіапроект, мета якого - надати максимум корисної інформації про події в Україні, світі і Сумському регіоні.

«Хронограф» являє собою регулярно оновлюваний політематичний інформаційний веб-ресурс, на якому Вам завжди будуть доступні свіжі новини політичної та економічної тематики, науки та спорту, освіти та культури, відео- та фоторепортажі та ін., а також інтерв’ю і коментарі провідних вітчизняних та закордонних експертів, фахівців у галузі політики, економіки, суспільного розвитку.

Усі права захищені. При повному або частковому використанні матеріалів сайту чи за будь-якого іншого поширення розміщеної інформації посилання на сайт http://hgraf.com.ua обов'язкове.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст новин партнерів (інформери).

З усіх питань, пов'язаних з роботою порталу і розміщенням інформації на сайті, звертайтесь: email: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., тел.: +38(066) 771-51-56.