wrapper

Постачальники газу в рахунках для споживачів ввели нову графу - рекомендований платіж на наступний місяць. На думку газовиків, сплата рекомендованого платежу дозволить споживачам уникнути боргів за газ, а разом з тим і нарахування пені та штрафів.

Прийнятий у листопаді Верховною Радою Закон України «Про житлово-комунальні послуги» вводить нарахування штрафних санкцій - пені. Згідно з новим законом, пеня може з'явитися при найменшому порушенні термінів платежу за комунальні послуги і газ, адже в законі передбачено, що відсотки будуть нараховуватися за кожен день несплати. У зв’язку з цим у рахунках за газ, спожитий в листопаді, з'явилася нова графа - рекомендований платіж.

При розрахунку рекомендованого платежу по кожному споживачу враховують вартість прогнозованого споживання газу в наступному місяці. Прогнозоване споживання газу розраховують, виходячи з річного обсягу споживання, який множиться на місячну частку (відсоток), встановлену в додатку №1 до Кодексу ГРС для кожної групи споживання.

Що стосується групи споживання, то вона визначається виходячи з того, які газові прилади встановлені й використовуються. Номер групи вказаний у нижньому лівому кутку рахунку на оплату за газ, повідомляє прес-служба ТОВ «Сумигаззбут».


 

Коментарі

Новини онлайн

Правила користування сайтом

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів і блогів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання.

Думка авторів статей, коментарів, блогів, розміщених на нашому ресурсі, може не збігатися з думками і позицією редакції.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації.

Прямі та непрямі образи будь-кого, зокрема, політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу; дискримінація за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання, нецензурні висловлювання, будь-яка образлива поведінка по відношенню до авторів статей і учасників ресурсу забороняються.

Якщо модератор ресурсу, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила ресурсу, він має право видалити його.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту. Відповідальність за повідомлення та інший контент на сайті несе користувач, який їх розмістив.

Iнформацiя та зв'язок

Портал «Хронограф» - незалежний соціальний медіапроект, мета якого - надати максимум корисної інформації про події в Україні, світі і Сумському регіоні.

«Хронограф» являє собою регулярно оновлюваний політематичний інформаційний веб-ресурс, на якому Вам завжди будуть доступні свіжі новини політичної та економічної тематики, науки та спорту, освіти та культури, відео- та фоторепортажі та ін., а також інтерв’ю і коментарі провідних вітчизняних та закордонних експертів, фахівців у галузі політики, економіки, суспільного розвитку.

Усі права захищені. При повному або частковому використанні матеріалів сайту чи за будь-якого іншого поширення розміщеної інформації посилання на сайт http://hgraf.com.ua обов'язкове.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст новин партнерів (інформери).

З усіх питань, пов'язаних з роботою порталу і розміщенням інформації на сайті, звертайтесь: email: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., тел.: +38(066) 771-51-56.