wrapper

Сучасна технологія виробництва багатьох видів промислової продукції вимагає безперервного постачання електричної енергії. Припинення постачання навіть на короткий термін може призвести до порушення складних технологічних процесів, припинення роботи транспорту, житлово-комунального господарства, об'єктів культурно-масового призначення, завдати значних збитків економіці.

    В останні роки на об'єктах електроенергетики склалося складне становище, що характеризується зростанням розкрадання металоконструкцій та алюмінієвого дроту з опор повітряних ліній електропередач, що призводить до аварійних вимкнень та порушення сталого функціонування енергосистеми регіону. Розмір завданої матеріальної шкоди сягає десятків і сотень тисяч гривень. Окрім того несанкціонований демонтаж дроту та металоконструкцій з повітряних ліній електропередач стає причиною травматизму. Внаслідок ураження електричним струмом та механічних ушкоджень жертвами стають як самі розкрадачі, так і люди , що випадково опинилися поблизу зруйнованих сторонніми особами об'єктів.

    Також поряд з розкраданням громадянами порушуються правила охорони електричних мереж. Згідно з ними в охоронних зонах повітряних ліній електропередач без письмового дозволу енергетичного підприємства забороняється:
- виконувати будь-які будівельні або монтажні роботи як постійного , так і тимчасового характеру;
- здійснювати проїзд машин та механізмів, що мають загальну висоту від поверхні дороги більше 4,5 м;
- розпалювати вогнища;
- складати солому, дрова та інші матеріали;
- робити усілякі звалища, висаджувати та вирубувати дерева, розташовувати польові стани, загони для худоби;
- зупинятися усім видам транспорту та сільскогосподарським машинам.

     Слід також пам'ятати, що переїзд поза шляхами під проводами діючої лінії електропередач слід здійснювати в місцях найменшого провисання проводів, тобто ближче до опори. При цьому частини вантажопідіймальних машин повинні знаходитися в транспортному положенні.

     Враховуючи викладене вище Сумський ремонтно-експлуатаційний центр Північної електроенергетичної системи ДП НЕК «Укренерго» звертається до населення області з проханням чітко виконувати наведені вимоги, що дозволить своєчасно постачати електричну енергію на підприємства та в оселі громадян.

Коментарі

Новини онлайн

Правила користування сайтом

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів і блогів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання.

Думка авторів статей, коментарів, блогів, розміщених на нашому ресурсі, може не збігатися з думками і позицією редакції.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації.

Прямі та непрямі образи будь-кого, зокрема, політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу; дискримінація за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання, нецензурні висловлювання, будь-яка образлива поведінка по відношенню до авторів статей і учасників ресурсу забороняються.

Якщо модератор ресурсу, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила ресурсу, він має право видалити його.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту. Відповідальність за повідомлення та інший контент на сайті несе користувач, який їх розмістив.

Iнформацiя та зв'язок

Портал «Хронограф» - незалежний соціальний медіапроект, мета якого - надати максимум корисної інформації про події в Україні, світі і Сумському регіоні.

«Хронограф» являє собою регулярно оновлюваний політематичний інформаційний веб-ресурс, на якому Вам завжди будуть доступні свіжі новини політичної та економічної тематики, науки та спорту, освіти та культури, відео- та фоторепортажі та ін., а також інтерв’ю і коментарі провідних вітчизняних та закордонних експертів, фахівців у галузі політики, економіки, суспільного розвитку.

Усі права захищені. При повному або частковому використанні матеріалів сайту чи за будь-якого іншого поширення розміщеної інформації посилання на сайт http://hgraf.com.ua обов'язкове.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст новин партнерів (інформери).

З усіх питань, пов'язаних з роботою порталу і розміщенням інформації на сайті, звертайтесь: email: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., тел.: +38(066) 771-51-56.