wrapper

Продукція торгової марки «ПРОДУКТИ ЄРМОЛІНО» - це широкий вибір заморожених напівфабрикатів, які добре знайомі покупцям і користуються попитом на українському ринку продуктів харчування.

Виробництво продукції, що випускається під торговою маркою «ПРОДУКТИ ЄРМОЛІНО», знаходиться в Дніпровському районі Дніпропетровської області. Побудоване в 2008 році, поступово нарощуючи потужності, воно стає одним із найбільших виробництв напівфабрикатів в Україні. Зараз це сучасний, повністю автоматизований завод, оснащений за останнім словом техніки. Це дозволяє здійснювати контроль на кожному етапі виробництва і гарантувати стабільну якість продукції. У якому б місті України ви не купили «ПРОДУКТИ ЄРМОЛІНО», у будь-якому разі це завжди буде саме той продукт, який припав вам до смаку.

Завдяки згуртованій команді висококваліфікованих фахівців, відповідальному ставленню до своєї справи та сумлінному стеженню за рівнем якості продукції ми бачимо на вітринах магазинів та супермаркетів саме ту продукцію ТМ «ПРОДУКТИ ЄРМОЛІНО», яка у змозі на всі 100% задовольнити наші очікування від неї.

Продукція ТМ «ПРОДУКТИ ЄРМОЛІНО» – це пельмені, хінкалі, вареники, млинці, бендерки, котлети та ін.

 


Головними цінностями компанії є турбота про здоров'я нації через якість виготовленої продукції, відкритість усьому новому й прогресивному, виробництво якісних й доступних продуктів харчування.

Компанія цінує свій авторитет і підтвердила зацікавленість у високій якості своєї продукції, суттєво посиливши внутрішній контроль на всіх етапах виробництва - від сировини до готового продукту. У 2017 році завод отримав сертифікат ISO 22000: 2005, що визначає вимоги до систем менеджменту безпеки харчової продукції на основі принципів HACCP. Отже, фірмовий знак напівфабрикатів ТМ «ПРОДУКТИ ЄРМОЛІНО» - це гарантовано високий рівень якості продукції.


Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html


 
Дізнатися про місця придбання продукції ТМ «ПРОДУКТИ ЄРМОЛІНО» можна за посиланням: http://produkty-ermolino.ua/uk/magaziny/

 

Последнее изменение Вторник, 14 Ноябрь 2017

Коментарі

Новини онлайн

Правила користування сайтом

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів і блогів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання.

Думка авторів статей, коментарів, блогів, розміщених на нашому ресурсі, може не збігатися з думками і позицією редакції.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації.

Прямі та непрямі образи будь-кого, зокрема, політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу; дискримінація за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання, нецензурні висловлювання, будь-яка образлива поведінка по відношенню до авторів статей і учасників ресурсу забороняються.

Якщо модератор ресурсу, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила ресурсу, він має право видалити його.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту. Відповідальність за повідомлення та інший контент на сайті несе користувач, який їх розмістив.

Iнформацiя та зв'язок

Портал «Хронограф» - незалежний соціальний медіапроект, мета якого - надати максимум корисної інформації про події в Україні, світі і Сумському регіоні.

«Хронограф» являє собою регулярно оновлюваний політематичний інформаційний веб-ресурс, на якому Вам завжди будуть доступні свіжі новини політичної та економічної тематики, науки та спорту, освіти та культури, відео- та фоторепортажі та ін., а також інтерв’ю і коментарі провідних вітчизняних та закордонних експертів, фахівців у галузі політики, економіки, суспільного розвитку.

Усі права захищені. При повному або частковому використанні матеріалів сайту чи за будь-якого іншого поширення розміщеної інформації посилання на сайт http://hgraf.com.ua обов'язкове.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст новин партнерів (інформери).

З усіх питань, пов'язаних з роботою порталу і розміщенням інформації на сайті, звертайтесь: email: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., тел.: +38(066) 771-51-56.