wrapper

Міністерство молоді та спорту повідомило, що 9 серпня на засіданні уряду було прийнято важливе рішення: затверджений проект постанови Кабінету міністрів України «Про створення державних установ «Східний державний центр олімпійської підготовки з легкої атлетики» і «Західний державний центр олімпійської підготовки з легкої атлетики».

Метою запропонованого проекту є формування та впровадження сучасної моделі підготовки спортсменів високого класу, створення оптимальних умов для охоплення найбільш широкого контингенту спортсменів резервного спорту, забезпечення спортивної підготовки обдарованих легкоатлетів для поповнення національної збірної команди України.

«Східний державний центр олімпійської підготовки з легкої атлетики» передбачається розмістити в Сумах, а для його діяльності залучити спортивні об'єкти, науково-медичні установи та кадровий потенціал Сумського державного університету, а також об'єкти спортивної інфраструктури міста.

«Західний державний центр олімпійської підготовки» буде створено в Луцьку. За погодженням з місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування та керівництвом вищих навчальних закладів, у розпорядженні спортсменів центру будуть спортивні та медико-відновлювальні об'єкти Східноєвропейського національного університету, Луцького національного технічного університету, спортивна інфраструктура міста Луцька, в тому числі легкоатлетичного комплексу «Авангард» , спортивні об'єкти якого відповідають міжнародним стандартам з цього виду спорту, що підтверджено сертифікатом другої категорії Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій.

Створення двох державних центрів олімпійської підготовки з легкої атлетики пояснюється тим, що цей вид спорту є пріоритетним для країни і має розгалужену інфраструктуру в усіх регіонах України.


 

Последнее изменение Четверг, 10 Август 2017

Коментарі

Новини онлайн

Правила користування сайтом

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів і блогів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання.

Думка авторів статей, коментарів, блогів, розміщених на нашому ресурсі, може не збігатися з думками і позицією редакції.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації.

Прямі та непрямі образи будь-кого, зокрема, політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу; дискримінація за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання, нецензурні висловлювання, будь-яка образлива поведінка по відношенню до авторів статей і учасників ресурсу забороняються.

Якщо модератор ресурсу, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила ресурсу, він має право видалити його.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту. Відповідальність за повідомлення та інший контент на сайті несе користувач, який їх розмістив.

Iнформацiя та зв'язок

Портал «Хронограф» - незалежний соціальний медіапроект, мета якого - надати максимум корисної інформації про події в Україні, світі і Сумському регіоні.

«Хронограф» являє собою регулярно оновлюваний політематичний інформаційний веб-ресурс, на якому Вам завжди будуть доступні свіжі новини політичної та економічної тематики, науки та спорту, освіти та культури, відео- та фоторепортажі та ін., а також інтерв’ю і коментарі провідних вітчизняних та закордонних експертів, фахівців у галузі політики, економіки, суспільного розвитку.

Усі права захищені. При повному або частковому використанні матеріалів сайту чи за будь-якого іншого поширення розміщеної інформації посилання на сайт http://hgraf.com.ua обов'язкове.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст новин партнерів (інформери).

З усіх питань, пов'язаних з роботою порталу і розміщенням інформації на сайті, звертайтесь: email: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., тел.: +38(066) 771-51-56.