Версия для печати

Сьогодні в новому корпусі СумДУ відбулося відкриття першого в місті центру пляжного волейболу. Тепер студенти зможуть навіть взимку займатися цим видом спорту.

Побудова такого комплексу здатна підняти на новий щабель розвиток спорту в Україні, оскільки тепер він може стати майданчиком для проведення змагань навіть європейського рівня.

«Це важлива для нас подія, ми намагаємося дотримуватися філософії розвитку, тому постійно створюємо на базі університету щось нове, аби ще більше заохочувати студентів. Хочу подякувати усім причетним до створення центру пляжного волейболу і міській та обласній владі, і народним депутатам. Адже такі потужні проекти потребують взаємодопомоги», - зазначив ректор Сумського державного університету Анатолій ВАСИЛЬЄВ.

Заступник голови Сумської обласної ради Тетяна ГОЛОВКО привітала усіх присутніх з відкриттям: «Це визначна подія для всієї України. Сповідування філософії СумДУ - філософії розвитку дає свій результат. Це заздрісний момент для інших ЗВО. Оскільки не кожен має керівництво, яке сповідує подібну філософію. Хочу побажати СумДУ держати цю планку першості, і студентам - постійного прагнення до розвитку».

Голова Сумського обласного відділення національного олімпійського комітету України Олена ПЕТРОВА також долучилась до привітань: «Дуже приємно, що у СумДУ сталася така визначна для спорту подія. Я рада, що багато професійних спортсменів обирають цей заклад освіти. Бажаю студентам та спортсменам університету досягти найкращих перемог».

 


Джерело: 0542