Версия для печати

У ніч з 31 грудня на 1 січня на майдані Незалежності в Сумах розпочнеться святкова програма «Новорічна феєрія». Про це на брифінгу розповіли заступник міського голови Віра МОТРЕЧКО, начальник відділу культури та туризму Сумської міської ради Наталія ЦИБУЛЬСЬКА та головний інженер КП «Спецкомбінат» Віталій БОЙКО.

«Усі служби міста готуються до свята. Комунальники займаються прибиранням і прикрашанням. Заклади освіти, спортивні школи, підприємці – усі займаються приготуванням у зоні своєї відповідальності, – зазначила Віра Мотречко. – Хочеться зробити свято для сумчан, щоб у всіх був позитивний настрій і бодай на короткий час містяни забули про проблеми, що, безумовно, є в кожного із нас».

Як повідомила Наталія Цибульська, відкриття новорічної ялинки відбудеться традиційно в день святого Миколая о 17.00. На сумчан чекає тригодинна розважальна програма з вогняним шоу, ростовими ляльками, виступом гурту «Дебош» та молодіжною дискотекою. А ще цього разу сумчани вперше матимуть можливість зустріти Новий рік усім містом просто неба – рівно опівночі на майдані Незалежності розпочнеться святкова програма «Новорічна феєрія».

В інші дні зарядитись святковим настроєм сумчани зможуть, відвідавши театри та заклади культури міста. Так театр ім. Щепкіна покаже «Різдвяну історію», театр для дітей та юнацтва – «Дюймовочку», палаци культури «Хімік» і Сумського НВО, Палац дітей та юнацтва також підготували особливі програми.

Діти пільгових категорій побувають на ялинці міського голови та отримають солодкі подарунки. Також вони зможуть безоплатно скористатись ковзанкою, що планують облаштувати на майдані Незалежності. Цим питанням міська влада займається спільно з ХК «Суми». Вартість відвідання для решти категорій поки не визначена.

Щодо головної новорічної ялинки міста, яка цього року вперше є штучною, то на ній знаходиться понад 180 світлових фігур і понад 3 км гірлянд, котрі створюють особливе підсвічування.


 

Последнее изменение Пятница, 08 Декабрь 2017