wrapper

Протягом майже чотирьох місяців адміністративною послугою щодо видачі біометричних документів через ЦНАП скористались понад дві тисячі сумчан. Про це повідомила начальник управління «Центр надання адміністративних послуг у м. Суми» Алла СТРИЖОВА.

За словами посадовиці, відділ з питань оформлення паспортних документів запрацював у тестовому режимі з початку серпня поточного року, а 31 серпня відбулося його офіційне відкриття.

Станом на 1 листопада документи на оформлення паспорта громадянина України для виїзду закордон прийнято від 1661 особи, паспорта громадянина України - від 743 осіб. За вказаний період до міського бюджету надійшло понад 3 млн гривень.

В управлінні «Центр надання адміністративних послуг у м. Суми» можна подати документи на отримання паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм.

Адміністративна послуга є платною (крім отримання паспорта громадянина України вперше) - сплачується адміністративний збір, кошти частково надходять до міського бюджету (70% від адміністративної послуги).

Порядок обчислення адміністративного збору визначено законом як суму вартості бланка, вартості персоналізації та вартості адміністративної послуги.

На сьогоднішній день при оформленні паспорта громадянина України для виїзду за кордон у звичайному режимі громадяни оплачують вартість адміністративної послуги (253 грн) та вартість бланку (304 грн 32 коп.) за умови оформлення документа протягом 20 робочих днів.
У випадку оформлення документа протягом 7 робочих днів сума вартості адміністративної послуги подвоюється і складає відповідно 506 грн.

Таким чином вартість оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон становить 557,32 грн (оформлення протягом 20 робочих днів) або 810,32 грн (оформлення протягом 7 робочих днів).

При оформленні паспорта громадянина України у звичайному режимі (протягом 20 робочих днів) сплачується вартість адміністративної послуги (87 грн) та вартість бланку (192 грн), при оформленні за 10 робочих днів сума вартості адміністративної послуги подвоюється і складає відповідно 174 грн.

Вартість оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон становить 279 грн (оформлення протягом 20 робочих днів) або 366 грн (оформлення протягом 10 робочих днів).
Прийом громадян працівниками відділу з питань оформлення паспортних документів відбувається за електронним записом через термінал ЦНАПу.

Алла Стрижова наголосила, що спочатку необхідно пройти консультацію (послуга пріоритетна), під час якої перевіряється стан, цілісність та вичерпний перелік документів, видаються реквізити на оплату відповідної послуги, а потім після оплати та наявності всіх документів видається талон на прийом.

Під час прийому документи заносяться до електронного реєстру, заповнюється заява-анкета, знімаються біометричні дані, параметри (відцифрований образ обличчя особи, відцифрований підпис особи, відцифровані відбитки пальців). Процедура займає від 20 до 40 хвилин.

«На сьогодні встановлені строки виготовлення закордонних паспортів не дотримуються. У Державній міграційній службі стверджують, що виготовлення біометричних закордонних паспортів затримують через те, що державне підприємство «Поліграфічний комбінат «Україна» не встигає виготовити документи, про що кожного відвідувача попереджають під час консультації та прийому», – зазначила посадовиця.

Наразі прийом та видача документів здійснюється на чотирьох робочих станціях. З серпня там працювало п’ять фахівців. Проте з урахуванням того, що тижневий графік роботи складає 56 годин, цієї кількості працівників не вистачало. Тому їх кількість було збільшено на чотири особи. Окрім того, за словами Алли Стрижової, задля безперебійної роботи відділу необхідно придбати станцію для видачі біометричних документів.


 

Последнее изменение Понедельник, 20 Ноябрь 2017

Коментарі

Новини онлайн

Правила користування сайтом

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів і блогів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання.

Думка авторів статей, коментарів, блогів, розміщених на нашому ресурсі, може не збігатися з думками і позицією редакції.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації.

Прямі та непрямі образи будь-кого, зокрема, політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу; дискримінація за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання, нецензурні висловлювання, будь-яка образлива поведінка по відношенню до авторів статей і учасників ресурсу забороняються.

Якщо модератор ресурсу, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила ресурсу, він має право видалити його.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту. Відповідальність за повідомлення та інший контент на сайті несе користувач, який їх розмістив.

Iнформацiя та зв'язок

Портал «Хронограф» - незалежний соціальний медіапроект, мета якого - надати максимум корисної інформації про події в Україні, світі і Сумському регіоні.

«Хронограф» являє собою регулярно оновлюваний політематичний інформаційний веб-ресурс, на якому Вам завжди будуть доступні свіжі новини політичної та економічної тематики, науки та спорту, освіти та культури, відео- та фоторепортажі та ін., а також інтерв’ю і коментарі провідних вітчизняних та закордонних експертів, фахівців у галузі політики, економіки, суспільного розвитку.

Усі права захищені. При повному або частковому використанні матеріалів сайту чи за будь-якого іншого поширення розміщеної інформації посилання на сайт http://hgraf.com.ua обов'язкове.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст новин партнерів (інформери).

З усіх питань, пов'язаних з роботою порталу і розміщенням інформації на сайті, звертайтесь: email: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., тел.: +38(066) 771-51-56.