wrapper

Найбільш питому вагу працівників, яким у грудні нараховувалася мінімальна заробітна плата, зафіксовано в Чернігівській, Луганській і Сумській областях - 10,7%, 9,8% і 9,7% відповідно. У той же час у Києві мінімальну зарплату отримували тільки 3,2% штатних працівників.

Взагалі мінімальну зарплату в Україні в грудні 2017 року отримували 6,6% штатних працівників, а 23,5% працівників отримували більше 10 000 гривень. Про це йдеться у звіті Державної служби статистики України.

Найбільший відсоток штатних працівників із зарплатою понад 10 тис. грн зафіксовано у Києві - 39,4%, у тому числі 23% отримують понад 15 тис. грн, у Донецькій - 28,8% та Миколаївській області - 27,6%.
Найменша кількість штатних працівників із зарплатою понад 10 тис. - в Чернігівській області (14,5%), у Кіровоградській - 14,7% та Тернопільській - 15,9%.

Кількість працівників сільського, лісового і рибного господарств, яким у грудні нараховувалася мінімальна зарплата, становить 7,8%, а більше 10 тис. грн - 14,5%.

У промисловості мінімальну зарплату отримували 4,5% штатних працівників, а більше 10 тис. - 29,7%.
У будівництві «мінімалку» отримували 4,8% працівників, а більше 10 тис. - 18,1%. На транспорті, у складському господарстві, поштовій та кур'єрській  діяльності - 7,3% і 26,7% відповідно.

У галузі освіти 7,3% працівників отримували «міні малку», а 17% працівників - понад 10 тис. грн. У сфері охорони здоров'я та надання соцдопомоги - 9% і 10,1% відповідно.
У галузі мистецтва, спорту, розваг та відпочинку - 13,2% і 17,9% відповідно.

Як повідомлялося, прем'єр-міністр України неодноразово обіцяв, що в 2018 році середня зарплата українців складе не менше 10 тис. грн., тоді як мінімальна виросте до 3700 грн.

Джерело: https://www.ukrinform.ua


 

Последнее изменение Среда, 21 Февраль 2018

Коментарі

Новини онлайн

Правила користування сайтом

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів і блогів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання.

Думка авторів статей, коментарів, блогів, розміщених на нашому ресурсі, може не збігатися з думками і позицією редакції.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації.

Прямі та непрямі образи будь-кого, зокрема, політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу; дискримінація за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання, нецензурні висловлювання, будь-яка образлива поведінка по відношенню до авторів статей і учасників ресурсу забороняються.

Якщо модератор ресурсу, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила ресурсу, він має право видалити його.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту. Відповідальність за повідомлення та інший контент на сайті несе користувач, який їх розмістив.

Iнформацiя та зв'язок

Портал «Хронограф» - незалежний соціальний медіапроект, мета якого - надати максимум корисної інформації про події в Україні, світі і Сумському регіоні.

«Хронограф» являє собою регулярно оновлюваний політематичний інформаційний веб-ресурс, на якому Вам завжди будуть доступні свіжі новини політичної та економічної тематики, науки та спорту, освіти та культури, відео- та фоторепортажі та ін., а також інтерв’ю і коментарі провідних вітчизняних та закордонних експертів, фахівців у галузі політики, економіки, суспільного розвитку.

Усі права захищені. При повному або частковому використанні матеріалів сайту чи за будь-якого іншого поширення розміщеної інформації посилання на сайт http://hgraf.com.ua обов'язкове.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст новин партнерів (інформери).

З усіх питань, пов'язаних з роботою порталу і розміщенням інформації на сайті, звертайтесь: email: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., тел.: +38(066) 771-51-56.