wrapper

Центр робототехніки «Boteon» - це освітній центр для дітей та дорослих, який спеціалізується на навчальних програмах з робототехніки різного рівня складності для всіх бажаючих. «Boteon» представлений у 18 містах України, в тому числі й у Сумах.

ЦР «Boteon» з'явився в Сумах відносно недавно - 4 жовтня 2016 року. Саме цього дня було дано старт серії майстер-класів з робототехніки, з якого, власне, і почалася робота центру. А поштовхом до його створення стало відео на каналі YouTube, в якому було презентовано програму навчання.

«У той момент мені самому стало цікаво взяти участь у подібному проекті, і я вирішив, що діти, які живуть у нашому місті, повинні мати можливість отримувати сучасні знання, і в них має з'явитися місце, в якому їм допоможуть здійснити свої мрії. Від самого початку проекту ми хочемо привернути увагу дітей до технічних наук, показати, наскільки цікавим є світ робототехніки, і перевести якомога більше дітей з категорії споживачів у категорію творців», - говорить директор центру «Boteon» у Сумах Дмитро ТИЩЕНКО.

У перший же день роботи центру робототехніки понад 120 людей дізналися про актуальність і необхідність отримання технічних знань, перспективи розвитку сучасних технологій та багато іншої цікавої й корисної інформації. Під час першого заняття діти написали свою першу програму на мікроконтролері Arduino, навчили рухатися справжніх роботів, побачили роботу 3D-принтера, а їхні батьки дізналися від викладачів про методи навчання, пристрої, на яких будуть займатися діти, і перспективи навчання IТ і Hi-Tech з раннього віку.

Навчання в центрі передбачає 4 рівня, об'єднаних єдиною ідеологією Learn Build Apply і ґрунтується на вивченні фундаментальних дисциплін: фізики, механіки, електроніки, програмування й математики. При цьому активно залучаються сучасні прикладні галузі: Big Data, Internet of Things, Service Robotics, системи бездротової передачі даних та ін.

Програма навчання спрямована на розвиток у дітей творчого та логічного мислення, навичок програмування і конструювання, вміння бачити й вирішувати актуальні завдання. Не секрет, що більшість інноваційних та StartUp-проектів народжуються саме в IT- та Hi-Tech-середовищі. Тому програмою передбачено викладання таких дисциплін, як конструювання, схемотехніка і мехатроніка, робота з інформацією, аналіз і передача її на відстань.

Оновлення навчальної програми, що відповідає запитам найбільш актуальних напрямків IT- та Hi-Tech-індустрії, відбувається кожні півроку.

«Для кожного рівня навчання ми розробили простий функціональний конструктор, що дозволяє збирати цікаві вироби для більш комфортної роботи з елементами робототехнічних наборів, - говорить Дмитро Тищенко. - Його відмінною рисою є абсолютна простота і наочність при складанні - без жодного додаткового інструменту або кріплення, без жодних викруток і болтів з гайками. Матеріал конструктора абсолютно нешкідливий і нетоксичний».

Як відомо, смартфони, дрони, 3D-принтери, гіроскутери та інші гаджети - це сфера інтересів сучасних дітей, тому завдання центру робототехніки «Boteon» полягає в тому, щоб допомогти їм розібратися з тим, як усе це влаштовано, навчити користуватися сучасними сенсорами, моторчиками та іншою електронікою, познайомити з мовою програмування, щоб вони могли «спілкуватися» з роботами.

Викладачі центру «Boteon» - це студенти, аспіранти та викладачі технічних спеціальностей. Це захоплені люди, які «живуть» у світі електроніки. Вони постійно вчаться, займаються самоосвітою, цікавляться новинками світу робототехніки, створюють свої власні проекти або ведуть науково-практичні дослідження. Ставку в центрі було зроблено саме на таких викладачів, і це принесло свої плоди: у дебютному грудневому конкурсі БРЧ вихованці центру зайняли перше і друге призові місця, а в загальному заліку в ТОП-10 увійшло 8 проектів сумського центру зі 180 представлених на конкурсі. На весняному етапі конкурсу 5 команд із 6, які представляли центр із Сум, посіли призові місця (2 перших, 2 других і 1 третє місце).

Фіналістів конкурсу було запрошено до участі в телешоу «Україна має талант. Діти», що стало додатковим приємним бонусом до можливості реалізувати свою мрію.


Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.htmlСлід зазначити, що навчальний центр «Boteon Education» дає підростаючому поколінню не тільки IT-освіту, а й формує інженерний спосіб мислення з глибоким розумінням фізичних і логічних процесів сучасної електронної і комп'ютерної техніки, прищеплює дітям навички затребуваних, перспективних і добре оплачуваних професій. По суті, команда центру робототехніки «Boteon» виховує майбутню еліту Hi-Tech-бізнесу, розвиває в дітях дух підприємництва і націленості на результат та веде їх до успіху!

Заняття центру робототехніки «Boteon» проводяться на базі Сумського державного університету:
м Суми, вул. Римського-Корсакова, 2, центральний корпус.

Контактні дані ЦР «Boteon» 0800 752 572,
(095)753-28-43

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

www.boteon.com

Последнее изменение Среда, 25 Октябрь 2017

Коментарі

Новини онлайн

Правила користування сайтом

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів і блогів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання.

Думка авторів статей, коментарів, блогів, розміщених на нашому ресурсі, може не збігатися з думками і позицією редакції.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації.

Прямі та непрямі образи будь-кого, зокрема, політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу; дискримінація за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання, нецензурні висловлювання, будь-яка образлива поведінка по відношенню до авторів статей і учасників ресурсу забороняються.

Якщо модератор ресурсу, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила ресурсу, він має право видалити його.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту. Відповідальність за повідомлення та інший контент на сайті несе користувач, який їх розмістив.

Iнформацiя та зв'язок

Портал «Хронограф» - незалежний соціальний медіапроект, мета якого - надати максимум корисної інформації про події в Україні, світі і Сумському регіоні.

«Хронограф» являє собою регулярно оновлюваний політематичний інформаційний веб-ресурс, на якому Вам завжди будуть доступні свіжі новини політичної та економічної тематики, науки та спорту, освіти та культури, відео- та фоторепортажі та ін., а також інтерв’ю і коментарі провідних вітчизняних та закордонних експертів, фахівців у галузі політики, економіки, суспільного розвитку.

Усі права захищені. При повному або частковому використанні матеріалів сайту чи за будь-якого іншого поширення розміщеної інформації посилання на сайт http://hgraf.com.ua обов'язкове.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст новин партнерів (інформери).

З усіх питань, пов'язаних з роботою порталу і розміщенням інформації на сайті, звертайтесь: email: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., тел.: +38(066) 771-51-56.