wrapper

Минулого тижня в клубі «Діалог» у Сумах відбувся традиційний щорічний конкурс «Кращий студент Сумщини». Переможці конкурсів, що відбулися в університетах Сум і Глухова, продемонстрували свої таланти у чотирьох конкурсах, які вимагали від них умінь переконливо і чітко відстоювати свою позицію.

Після всіх випробувань члени журі одностайно визнали переможцем студента факультету економіки і менеджменту Сумського національного аграрного університету Максима ГЕРАСИМЕНКА, яким таким чином став учасником всеукраїнського етапу конкурсу.

Крім того, були визначені переможці в окремих номінаціях серед найактивніших студентів. Зокрема, кращим студентом - громадським діячем (волонтером) Сумщини визнано Анастасію ГОНЧАРОВУ (СумДУ), кращим студентом-медійником Сумщини стала Зоя ПОПОВА (СумДУ), кращим студентом-вченим Сумщини - Віктор ОХРІМЕНКО (СумДУ), кращим студентом-спортсменом Сумщини (професіонал) - Анна ЗАТИЛКІНА (Сумський державний педагогічний університет ім. Макаренка), кращим студентом-спортсменом Сумщини (аматори) - Юрій СЕРДЮК (СумДУ), кращим студентом у номінації «Художня самодіяльність» (вокаліст) - Ліна БАБИЧ (СНАУ), кращим студентом у номінації «Художня самодіяльність» (танцюрист) - Анна КОНЄВА (СДПУ ім. Макаренка), кращим студентом у номінації «Художня самодіяльність» (оригінальний жанр) - Дмитро КИРИЧЕНКО (СНАУ).

За матеріалами http://www.shans.com.ua

Коментарі

Новини онлайн

Правила користування сайтом

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів і блогів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання.

Думка авторів статей, коментарів, блогів, розміщених на нашому ресурсі, може не збігатися з думками і позицією редакції.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації.

Прямі та непрямі образи будь-кого, зокрема, політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу; дискримінація за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання, нецензурні висловлювання, будь-яка образлива поведінка по відношенню до авторів статей і учасників ресурсу забороняються.

Якщо модератор ресурсу, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила ресурсу, він має право видалити його.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту. Відповідальність за повідомлення та інший контент на сайті несе користувач, який їх розмістив.

Iнформацiя та зв'язок

Портал «Хронограф» - незалежний соціальний медіапроект, мета якого - надати максимум корисної інформації про події в Україні, світі і Сумському регіоні.

«Хронограф» являє собою регулярно оновлюваний політематичний інформаційний веб-ресурс, на якому Вам завжди будуть доступні свіжі новини політичної та економічної тематики, науки та спорту, освіти та культури, відео- та фоторепортажі та ін., а також інтерв’ю і коментарі провідних вітчизняних та закордонних експертів, фахівців у галузі політики, економіки, суспільного розвитку.

Усі права захищені. При повному або частковому використанні матеріалів сайту чи за будь-якого іншого поширення розміщеної інформації посилання на сайт http://hgraf.com.ua обов'язкове.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст новин партнерів (інформери).

З усіх питань, пов'язаних з роботою порталу і розміщенням інформації на сайті, звертайтесь: email: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., тел.: +38(066) 771-51-56.