wrapper

Як уже повідомлялося, Кабінет міністрів прийняв рішення з 1 листопада підвищити стипендії українським студентам на 18%. Будуть підвищені як академічні (для студентів-бюджетників, які здають сесію вчасно і без трійок), так і соціальні стипендії (для студентів з малозабезпечених сімей).

Тепер мінімальний розмір стипендії складе 1300 грн (була 1100), а підвищеної - 2790 грн замість 2360 грн.

Зокрема, розмір стипендій у місяць становитиме:

для учнів ПТУ - 490 грн;

для студентів вузів I-II рівня акредитації, які навчаються на молодшого спеціаліста або бакалавра, звичайна - 980 грн, підвищена - 1250 грн;

для студентів вузів III-IV рівня акредитації, наукових установ, які навчаються на бакалавра, спеціаліста або магістра, звичайна - 1300 грн, підвищена - 1660 грн;

для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також тих, хто залишився без батьків у період навчання у віці 18-23 років, у ПТУ - 1180 грн, у вузах - 2360 грн;

для інших осіб, які мають відповідні пільги, в ПТУ - 450 грн, у вузах III рівня акредитації - 890 грн, у вузах III-IV рівня акредитації, наукових установах - 1180 грн;

академічна стипендія президента України для учнів ПТУ - 1420 грн, для студентів вузів III рівня акредитації - 2130 грн, для студентів вузів III-IV рівня акредитації, наукових установ - 2720 грн;

іменні та академічні стипендії Кабміну для учнів ПТУ - 1180 грн, для студентів вузів III рівня акредитації - 1900 грн, для студентів вузів III-IV рівня акредитації, наукових установ - 2480 грн;

стипендія президента України учасникам міжнародних учнівських олімпіад - 2600 грн, призерам - 2950 грн;

стипендія президента України для переможців всеукраїнських учнівських олімпіад і конкурсу-захисту членів Малої академії наук - 2600 грн;

стипендія Кабміну переможцям Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури - 2360 грн;

стипендія імені Тараса Шевченка - 2720 грн;

стипендія президента України для переможців міжнародних мовних конкурсів ім. Петра Яцика та Тараса Шевченка для учнів ПТУ - 1420 грн, для студентів, курсантів вищих навчальних закладів III рівня акредитації - 1770 грн, для студентів, курсантів вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації - 2600 грн.

Зараз, за даними Міністерства освіти і науки, стипендії отримують лише 42% студентів. Обіцяють, що через підвищення їх число не зменшиться. З іншого боку, Міністерство фінансів пропонувало скоротити кількість студентів, які отримують академічні стипендії.

Последнее изменение Четверг, 09 Ноябрь 2017

Коментарі

Новини онлайн

Правила користування сайтом

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів і блогів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання.

Думка авторів статей, коментарів, блогів, розміщених на нашому ресурсі, може не збігатися з думками і позицією редакції.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації.

Прямі та непрямі образи будь-кого, зокрема, політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу; дискримінація за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання, нецензурні висловлювання, будь-яка образлива поведінка по відношенню до авторів статей і учасників ресурсу забороняються.

Якщо модератор ресурсу, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила ресурсу, він має право видалити його.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту. Відповідальність за повідомлення та інший контент на сайті несе користувач, який їх розмістив.

Iнформацiя та зв'язок

Портал «Хронограф» - незалежний соціальний медіапроект, мета якого - надати максимум корисної інформації про події в Україні, світі і Сумському регіоні.

«Хронограф» являє собою регулярно оновлюваний політематичний інформаційний веб-ресурс, на якому Вам завжди будуть доступні свіжі новини політичної та економічної тематики, науки та спорту, освіти та культури, відео- та фоторепортажі та ін., а також інтерв’ю і коментарі провідних вітчизняних та закордонних експертів, фахівців у галузі політики, економіки, суспільного розвитку.

Усі права захищені. При повному або частковому використанні матеріалів сайту чи за будь-якого іншого поширення розміщеної інформації посилання на сайт http://hgraf.com.ua обов'язкове.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст новин партнерів (інформери).

З усіх питань, пов'язаних з роботою порталу і розміщенням інформації на сайті, звертайтесь: email: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., тел.: +38(066) 771-51-56.