wrapper

Міністерство освіти і науки затвердило умови прийому до вищих навчальних закладів у 2018 році.

Так, у 2018 році абітурієнти, вступники на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання, за кількома винятками, будуть подавати заяви тільки в електронній формі.

У 2018 році реєстрація електронних кабінетів абітурієнтів і завантаження в них необхідних документів розпочнеться 2 липня і закінчиться 25 липня. Прийом заяв і документів від абітурієнтів розпочнеться 12 липня і закінчиться 20 липня (для тих, хто вступає на основі творчих конкурсів, іспитів або співбесіди) і 26 липня (хто вступатиме за сертифікатами ЗНО).

Рейтинговий список вступників оприлюднять 1 серпня.

Однією з новацій вступної кампанії стане скорочення кількості заяв, які можуть подати абітурієнти, з дев'яти до семи на 4 спеціальності, а також запровадження мінімальної кількості балів для вступу на спеціальності «Стоматологія», «Медицина» і «Педіатрія». Виші самі встановлюють граничний бал для вступу, але для майбутніх медиків він повинен бути не менше 150.

Нагадаємо, що в 2018 році вищі навчальні заклади будуть приймати сертифікати ЗНО 2016 2017 і 2018 років, крім оцінок з англійської, французької, німецької та іспанської мов. Оцінки за цими іноземними мовами будуть прийматися тільки за сертифікатами зовнішнього оцінювання 2018 року.

Для конкурсного відбору абітурієнтів будуть зараховуватися бали сертифікатів ЗНО (результати вступних іспитів або творчих конкурсів) з трьох конкурсних предметів.

 

Последнее изменение Среда, 18 Октябрь 2017

Коментарі

Новини онлайн

Правила користування сайтом

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів і блогів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання.

Думка авторів статей, коментарів, блогів, розміщених на нашому ресурсі, може не збігатися з думками і позицією редакції.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації.

Прямі та непрямі образи будь-кого, зокрема, політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу; дискримінація за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання, нецензурні висловлювання, будь-яка образлива поведінка по відношенню до авторів статей і учасників ресурсу забороняються.

Якщо модератор ресурсу, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила ресурсу, він має право видалити його.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту. Відповідальність за повідомлення та інший контент на сайті несе користувач, який їх розмістив.

Iнформацiя та зв'язок

Портал «Хронограф» - незалежний соціальний медіапроект, мета якого - надати максимум корисної інформації про події в Україні, світі і Сумському регіоні.

«Хронограф» являє собою регулярно оновлюваний політематичний інформаційний веб-ресурс, на якому Вам завжди будуть доступні свіжі новини політичної та економічної тематики, науки та спорту, освіти та культури, відео- та фоторепортажі та ін., а також інтерв’ю і коментарі провідних вітчизняних та закордонних експертів, фахівців у галузі політики, економіки, суспільного розвитку.

Усі права захищені. При повному або частковому використанні матеріалів сайту чи за будь-якого іншого поширення розміщеної інформації посилання на сайт http://hgraf.com.ua обов'язкове.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст новин партнерів (інформери).

З усіх питань, пов'язаних з роботою порталу і розміщенням інформації на сайті, звертайтесь: email: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., тел.: +38(066) 771-51-56.