wrapper

На допомогу старшокласникам державна служба зайнятості запроваджує програму професійної орієнтації на 2017-2020 роки. Вона передбачає профорієнтаційне супроводження учнів старших класів, починаючи з 8-го класу.

- Такий супровід дає можливість усвідомлено обрати професію, навчальний заклад для її отримання, почати розбудову власної професійної траєкторії, - розповідає директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний. – Ми знайомимо підлітків з провідними галузями економіки регіону та країни в цілому, успішними підприємствами та підприємцями, здійснюємо професійне інформування та орієнтування школярів, їх батьків у світі професій, особливо тих, які представлені на українському ринку праці.

Усвідомлюючи, що найбільш ефективним у профорієнтації зі шкільною молоддю є проведення індивідуальної роботи з дітьми та їх батьками, фахівці центрів зайнятості разом з педагогічними працівниками здійснюють максимальне охоплення старшокласників профдіагностикою, у тому числі в режимі он-лайн засобами Інтернету. Професійна діагностика і консультування здійснюються виключно на добровільних засадах з боку учнів та батьків.

- Спільні профорієнтаційні заходи, здебільшого, проходять у школах або центрах зайнятості. Однак програмою передбачено чимало цікавого для старшокласників і на підприємствах, в організаціях та установах Сумщини. Їх чекають, студентські аудиторії, цехи заводів та фабрик, офіси різних фірм, - говорить В.Підлісний. - Профорієнтаційним супроводженням учнів старших класів ми охопимо кожну школу області. Без уваги служи зайнятості не залишиться жоден старшокласник. Таким чином прагнемо скоротити міграційні процеси, втілити в життя лозунг «Живи та працюй на Сумщині. Робота є!». Адже вже сьогодні роботодавці відчувають голод на кадри. Тепер вони зобов’язані задуматися над тим, як платити своїм працівникам більше, аби трудовий потенціал не перетікав за кордон. 

Джерело: gorod.sumy.ua

Последнее изменение Пятница, 20 Апрель 2018

Коментарі

Новини онлайн

Правила користування сайтом

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів і блогів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання.

Думка авторів статей, коментарів, блогів, розміщених на нашому ресурсі, може не збігатися з думками і позицією редакції.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації.

Прямі та непрямі образи будь-кого, зокрема, політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу; дискримінація за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання, нецензурні висловлювання, будь-яка образлива поведінка по відношенню до авторів статей і учасників ресурсу забороняються.

Якщо модератор ресурсу, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила ресурсу, він має право видалити його.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту. Відповідальність за повідомлення та інший контент на сайті несе користувач, який їх розмістив.

Iнформацiя та зв'язок

Портал «Хронограф» - незалежний соціальний медіапроект, мета якого - надати максимум корисної інформації про події в Україні, світі і Сумському регіоні.

«Хронограф» являє собою регулярно оновлюваний політематичний інформаційний веб-ресурс, на якому Вам завжди будуть доступні свіжі новини політичної та економічної тематики, науки та спорту, освіти та культури, відео- та фоторепортажі та ін., а також інтерв’ю і коментарі провідних вітчизняних та закордонних експертів, фахівців у галузі політики, економіки, суспільного розвитку.

Усі права захищені. При повному або частковому використанні матеріалів сайту чи за будь-якого іншого поширення розміщеної інформації посилання на сайт http://hgraf.com.ua обов'язкове.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст новин партнерів (інформери).

З усіх питань, пов'язаних з роботою порталу і розміщенням інформації на сайті, звертайтесь: email: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., тел.: +38(066) 771-51-56.