wrapper

Фахівці Державної податкової інспекції в м. Суми звертають увагу, що реєстраційний номер облікової картки платника податків може знадобитися школярам при реєстрації для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, під час вступу до вищих навчальних закладів, для участі в різних творчих конкурсах.

Більш того, зазначений реєстраційний номер необхідний для оформлення паспорта громадянина України.

Для отримання реєстраційного номера необхідно подати в орган фіскальної служби за місцем проживання заповнену в установленому порядку Облікову картку фізичної особи - платника податків (форма №1ДР), яка одночасно є заявою для реєстрації в Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків.

Слід зазначити, що Облікові картки для малолітніх осіб віком до 14 років подаються одним із батьків (усиновлювачем, опікуном, піклувальником) з пред'явленням документа, що посвідчує його особу, та свідоцтва про народження дитини.

В інспекції повідомляють, що подати документи для проведення реєстрації в Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків та отримати картку платника податків, ви можете у Центрі обслуговування платників ДПІ в м. Суми за адресою: площа Покровська, 2.

З початку 2018 року спеціалістами ДПІ в м. Суми вже видано 4500 карток платників податків.


 

Коментарі

Новини онлайн

Правила користування сайтом

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів і блогів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання.

Думка авторів статей, коментарів, блогів, розміщених на нашому ресурсі, може не збігатися з думками і позицією редакції.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації.

Прямі та непрямі образи будь-кого, зокрема, політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу; дискримінація за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання, нецензурні висловлювання, будь-яка образлива поведінка по відношенню до авторів статей і учасників ресурсу забороняються.

Якщо модератор ресурсу, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила ресурсу, він має право видалити його.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту. Відповідальність за повідомлення та інший контент на сайті несе користувач, який їх розмістив.

Iнформацiя та зв'язок

Портал «Хронограф» - незалежний соціальний медіапроект, мета якого - надати максимум корисної інформації про події в Україні, світі і Сумському регіоні.

«Хронограф» являє собою регулярно оновлюваний політематичний інформаційний веб-ресурс, на якому Вам завжди будуть доступні свіжі новини політичної та економічної тематики, науки та спорту, освіти та культури, відео- та фоторепортажі та ін., а також інтерв’ю і коментарі провідних вітчизняних та закордонних експертів, фахівців у галузі політики, економіки, суспільного розвитку.

Усі права захищені. При повному або частковому використанні матеріалів сайту чи за будь-якого іншого поширення розміщеної інформації посилання на сайт http://hgraf.com.ua обов'язкове.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст новин партнерів (інформери).

З усіх питань, пов'язаних з роботою порталу і розміщенням інформації на сайті, звертайтесь: email: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., тел.: +38(066) 771-51-56.