wrapper

19 жовтня Верховна Рада прийняла перший закон з пакету, який запускає процес змін у медичній системі. Зміни у первинній ланці надання медичної допомоги, коли запрацює так званий принцип «гроші йдуть за пацієнтом», почнуться вже з 2018 року. Але спочатку проголосований 240 народними обранцями закон повинен підписати президент.

На що ж саме зможе розраховувати пацієнт безкоштовно?

Послуги сімейного лікаря.
Сімейний лікар спостерігатиме за станом здоров'я пацієнтів, буде проводити діагностику і лікування поширених хвороб, травм, отруєнь тощо, супроводжуватиме пацієнтів з хронічними захворюваннями, надаватиме невідкладну допомогу, здійснюватиме профілактику: вакцинацію, огляди і дослідження, консультуватиме.

У рамках первинної медичної допомоги пацієнти гарантовано і безоплатно можуть отримати:
Гематологічні дослідження:

  • загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою.

Біохімічні та імунохімічні дослідження сироватки крові:

  • глюкоза крові;
  • загальний холестерин;
  • аналіз сечі;
  • загальний аналіз сечі.

Інструментальні методи дослідження:

  • електрокардіограма (ЕКГ) у стані спокою;
  • мікроскопія мокротиння.


Швидкі тести:

  • швидкі тести на ВІЛ, вірусний гепатит, сифіліс.

Повністю послуги в рамках первинної медичної допомоги будуть зафіксовані в новому «Порядку надання первинної медичної допомоги», який МОЗ затвердить своїм наказом після прийняття законів медичної реформи.

Джерело: http://u-news.com.ua

 

Последнее изменение Среда, 01 Ноябрь 2017

Коментарі

Новини онлайн

Правила користування сайтом

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів і блогів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання.

Думка авторів статей, коментарів, блогів, розміщених на нашому ресурсі, може не збігатися з думками і позицією редакції.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації.

Прямі та непрямі образи будь-кого, зокрема, політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу; дискримінація за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання, нецензурні висловлювання, будь-яка образлива поведінка по відношенню до авторів статей і учасників ресурсу забороняються.

Якщо модератор ресурсу, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила ресурсу, він має право видалити його.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту. Відповідальність за повідомлення та інший контент на сайті несе користувач, який їх розмістив.

Iнформацiя та зв'язок

Портал «Хронограф» - незалежний соціальний медіапроект, мета якого - надати максимум корисної інформації про події в Україні, світі і Сумському регіоні.

«Хронограф» являє собою регулярно оновлюваний політематичний інформаційний веб-ресурс, на якому Вам завжди будуть доступні свіжі новини політичної та економічної тематики, науки та спорту, освіти та культури, відео- та фоторепортажі та ін., а також інтерв’ю і коментарі провідних вітчизняних та закордонних експертів, фахівців у галузі політики, економіки, суспільного розвитку.

Усі права захищені. При повному або частковому використанні матеріалів сайту чи за будь-якого іншого поширення розміщеної інформації посилання на сайт http://hgraf.com.ua обов'язкове.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст новин партнерів (інформери).

З усіх питань, пов'язаних з роботою порталу і розміщенням інформації на сайті, звертайтесь: email: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., тел.: +38(066) 771-51-56.