wrapper

Пристрасть до ігор, у тому числі й комп'ютерних, вперше буде офіційно визнано Всесвітньою організацією охорони здоров'я як психічний розлад. ВООЗ включить «ігровий розлад» у своє 11-е видання нормативного документа «Міжнародна статистична класифікація хвороб» (ICD).

Чорновий варіант документа описує цей стан як нав'язливий, коли регулярно виникає потреба в грі, причому настільки гостра, що вона «перевершує за важливістю інші життєві інтереси», передає ВВС.

У новому виданні довідника ВООЗ «Міжнародна статистична класифікація хвороб» буде вказано, що для постановки подібного діагнозу нездорова ігрова залежність повинна спостерігатися протягом щонайменше 12 місяців, проте цей період може бути менше, «якщо симптоми сильно виражені».

Перелік симптомів:
- втрата або порушення контролю за власною ігровою поведінкою (частота, інтенсивність, протяжність сесії);
- комп'ютерні ігри отримують все більший пріоритет;
- незважаючи на негативні наслідки ігрових сесій, вони не відміняються або навіть стають довшими.

Деякі країни вже розглядають ігровий розлад як серйозну проблему для здоров'я, і в багатьох із них, зокрема, в Британії, існують приватні клініки для такого роду пацієнтів. Намагаються лікувати від ігроманії й в Україні.


 

Последнее изменение Среда, 03 Январь 2018

Коментарі

Новини онлайн

Правила користування сайтом

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів і блогів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання.

Думка авторів статей, коментарів, блогів, розміщених на нашому ресурсі, може не збігатися з думками і позицією редакції.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації.

Прямі та непрямі образи будь-кого, зокрема, політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу; дискримінація за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання, нецензурні висловлювання, будь-яка образлива поведінка по відношенню до авторів статей і учасників ресурсу забороняються.

Якщо модератор ресурсу, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила ресурсу, він має право видалити його.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту. Відповідальність за повідомлення та інший контент на сайті несе користувач, який їх розмістив.

Iнформацiя та зв'язок

Портал «Хронограф» - незалежний соціальний медіапроект, мета якого - надати максимум корисної інформації про події в Україні, світі і Сумському регіоні.

«Хронограф» являє собою регулярно оновлюваний політематичний інформаційний веб-ресурс, на якому Вам завжди будуть доступні свіжі новини політичної та економічної тематики, науки та спорту, освіти та культури, відео- та фоторепортажі та ін., а також інтерв’ю і коментарі провідних вітчизняних та закордонних експертів, фахівців у галузі політики, економіки, суспільного розвитку.

Усі права захищені. При повному або частковому використанні матеріалів сайту чи за будь-якого іншого поширення розміщеної інформації посилання на сайт http://hgraf.com.ua обов'язкове.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст новин партнерів (інформери).

З усіх питань, пов'язаних з роботою порталу і розміщенням інформації на сайті, звертайтесь: email: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., тел.: +38(066) 771-51-56.